Балетки весна-літо - універсальне взуття для елегантних жінок

baletki vesna letoБалетки – це універсальне взуття, яке стало незамінним в літньому гардеробі модниць із мегаполісів і невеличких поселень. Їх носять бізнес-вумен, педагоги, спортсмени, політики і селебретіз. З легкої подачі красуні Одрі Хепберн таке взуття стало незмінно асоціюватися з тендітною жіночою красою Голівуду середини ХХ століття. Актриса обожнювала класичні чорні балетки від Сальваторе Феррагаммо. В них вона прогулювалася вуличками європейських міст і з’являлася на обкладинках модних журналів.

 Насправді ж історія балеток почалася задовго до народження Хепберн. Ще в далекому ХVІ столітті, коли європейська аристократія носила легкі туфлі з закритими носками на тонкій підошві. Таке взуття полюбляли і чоловіки, і жінки. Завдяки Катерині Медичі, за зразком котрої в ХVІІ одягався майже весь аристократичний світ, сьогодні ми маємо змогу купити жіночі балетки не на повністю пласкій підошві, а на невеликому широкому каблуку.

З початку ХХ століття балетки стали класикою жіночого взуття. Назву свою вони отримали завдяки схожості з пуантами балерин. Саме таке професійне взуття було прототипом сучасних балеток і з того часу вони практично не змінилися. З’явилися лише нові яскраво-кислотні кольори, штучні матеріали і нові прикраси.

Сьогодні в моду повертається витончений і зручний стиль середини минулого століття. В тренді балетки простої форми і лаконічного типу – без зайвих деталей, рясних прикрас і занадто дрібних принтів. Серед матеріалів віддають перевагу натуральній шкірі, замші і частково – натуральним тканинам легкого типу. В останніх колекціях світових дизайнерів балетки мають пастельні, стримані кольори, дуже легку і тонку підошву, або ж невелику, але масивну платформу. В моді лишаються лаковані блискучі моделі глибоких насичених відтінків, а також класичних кольорів рокової жінки  – яскраво-червоного і чорного.

Найкращі жіночі балетки весна-літо можна знайти серед асортименту інтернет-магазину «Легкі Кроки». Магазин пропонує найкращі моделі стилю casual, smart casual, класичні варіанти від найкращих українських виробників. Уся продукція створена із виключно якісних натуральних матеріалів, які лишаються комфортними для ніг в будь-яку погоду і при будь-якій температурі. Балетки від «Легких Кроків» дозволяють ногам «дихати», не пошкоджують шкіру, тому підходять для літнього і весняного сезонів.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook