Модні чоловічі светри

sviterЗимова погода вражає неабиякими морозами, які країна не відчувала протягом тривалого часу. Коли відмітка на термометрі продовжує й продовжує падати, варто вдягатися якнайтепліше і підбирати одяг з натуральних тканин. Найтеплішим чоловічим одягом для зими є светри. Хочете купити чоловічий светр в Україні? http://theman.com.ua пропонує широкий асортимент якісних і теплих светрів для справжніх чоловіків!

Матеріали для виготовлення светрів

Перед придбанням светру впевніться, що він виготовлений з матеріалу з гарними термозберігачими властивостями. Для цього важливо знати його склад, який зазначається на етикетці. Не найкращими варіантами є акрил і поліестер, як і будь-які інші синтетичні матеріали, оскільки вони не відзначаються відмінними ізоляційними властивостями. Кращим матеріалом є бавовна, але ідеальною тканиною для зимового светру все одно лишається шерсть (кашемір, овеча шерсть, мохер тощо).

Не кожен светр однаково підходить усякому чоловіку, адже всі люди індивідуальні. Різні светри відрізняються різними варіантами комірців. Існує 4 основних типи комірців, підбір яких зазвичай залежить від форми шиї і статури тіла.

Светр з V-подібним комірцем

Це светр, який видовжує і робить тіло більш струнким. Зазвичай такий светр носять з іншим одягом, тому він має вільно сидіти на тілі і водночас не бути надто широким. Ідеально під такий светр підходить сорочка. До того ж, під неї можна навіть зав’язати краватку, аби мати більш елегантний вигляд.

Светр з круглим комірцем

svetrТакі светри залишаються найпоширенішими моделями. Круглий комірець, як правило, приховує більшу частину одягу під ним, то ж не варто надавати великої уваги тому, що одягати під нього. Светри з круглим вирізом гарно виглядають з класичними пальтами і навіть шкіряними куртками!

Светр з високим комірцем

Завдяки високому комірцю такий светр не тільки теплий, але й слугує тій же меті, що й комір сорочки, - благородно обрамляє обличчя і акцентує на ньому погляд. Темно-синій або кремовий светр такого фасону можна носити і з грубими черевиками, і з костюмом, і з твідовим піджаком. Ідеально, якщо він буде виготовлений з кашеміру.

Светр з шалевим комірцем
Светр з шалевим комірцем - ще один светр морського походження. Його комір добре захищає шию від вітру і додає солідності, але, щоб він красиво лежав, светра треба бути досить товстим. Тонкі светри з таким комірцем у магазинах, напевно, й не зустрінеш, а товстий не дуже й підходить для того, щоб носити його під піджаком, але відмінно виглядає самостійно.

Купити чоловічий светр в Україні http://theman.com.ua/svetry-cholovichi можна в інтернет-магазині «TheMan». Доставка відбувається на всій території України, тому де б ви не були – у Києві чи в Одесі – ви отримаєте своє замовлення в найкоротший термін.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook