Квартира в Києві: декілька порад інвестору

Квартира в Києві: декілька порад інвесторуНа сьогоднішній день спостерігається тенденція багатьох жителів нашої країни, а особливо молоді, до проживання в великих містах. Пов’язано це з тим, що у маленькому містечку, а тим більше у селі зараз практично неможливо знайти достойну роботу з нормальною оплатою, на яку можна буде не лише виживати, але й дозволити собі різні милі серцю дрібнички.

Київ – столиця нашої Батьківщини, тому немає зовсім нічого дивного в тому, що велика кількість людей щоденно приїжджають сюди в пошуках кращого життя. Але є й такі громадяни, які мають хороший достаток і прагнуть оселитися саме в столиці. Причини на це у всіх різні, але мета завжди одна – купити квартиру в Києві недорого, та ще й у пристойному районі.

Найдорожчі райони Києва, згідно столичної статистики, це: Шевченківський, Печерський, Оболонський; а найдешевший – Дарницький.

Порівняно з обласними центрами, ціни на нерухомість у столиці просто захмарні. Але слід нагадати, що це стосується в основному «вторинного» ринку, а якщо взяти забудовника – то тут є навіть дуже пристойні варіанти. Та треба бути максимально обережними, адже чи не щодня у ЗМІ висвітлюються різні афери з інвесторами фірм, які будують будинки на вкладені кошти майбутніх власників квартир. Але не завжди цим майбутнім власникам вдається стати реальними…

Три корисних поради інвестору

Для того, щоб не залишитись, як кажуть в народі, «з діркою від бублика», інвестору свого майбутнього житла треба прислухатись до наступних корисних порад, які обов’язково стануть у пригоді перед тим, як віднести свої кревні у будівельну компанію.

Порада №1: Перевірте репутацію забудовника.

Перевірити свого забудовника на «чистоту і прозорість» в наш час не складе великих труднощів. Та більшість людей чомусь довіряють яскравим буклетам та усміхненим менеджерам, а ніж особистому аналізу всієї інформації та відвідини попередніх об’єктів забудовника. Також корисним буде почитати відгуки про компанію в Інтернеті, адже є велика ймовірність того, що вона займає «почесне місце» в чорному списку.

Порада №2: Перевірте всю належну документацію.

Щоб іще раз впевнитись в надійності вибраної організації, не полінуйтесь перевірити наявність і чинність таких документів: договір на оренду земельної ділянки, декларацію про можливість почати будівельні роботи, договір на будівництво, проектну документацію, ТУ про приєднання до комунікацій.

Порада №3: Укладайте договір правильно.

Для того, щоб правильно оформити та підписати договір, потрібно детально проконсультуватись з юристами. Тому що на даний момент існує декілька зразків договору з забудовниками, а треба бути максимально пильним і обережним, щоб потім не пожалкувати.
Купити квартиру в місті Києві – дуже кропіткий процес, який вимагає часу та знання певних тонкощів.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook