Останнє слово у сфері вивчення мов - MEM.PET – вивчай англійську просто

englishЯ працюю репетитором з іноземних мов уже понад 15 років. Ціна мої послуги росла відповідно до курсу долара, бо від самого початку своєї діяльності беру оплату в валюті.

Досконало, на рівні носія мови знаю англійську, німецьку та французьку. Вважаю, що вивчати мову можна самостійно, просто їдучи в метро.

Попит на вивчення іноземних мов був завжди, але і репетиторів теж завжди вистачало, тому я намагалась усіма можливими способами виділятись серед інших своїми методами вивчення мови:

  • Іноземні книги ( ще на початку возила їх з-за кордону)
  • Оксфордські підручники (в комплекті була книга, друкований зошит та диск з аудіо та відео записами)
  • Уроки з носіями мови (запрошувала на діалог своїх іноземних друзів)
  • Різноманітні картки, відео уроки
  • Спільні з учнями поїздки за кордон
  • Додатки на телефон. Тестувала різні, від простого English Dictionary до LinguaLeo. Веру смартфонів випадково натрапила на MEM.PET – як на мене, зручніший у використанні, ніж решта. Але сподобалось не тільки це, а те що маючи 150 уроків в місяць (у мене 70 учнів) я маю можливість заробляти додатково саме в цьому додатку.

У вартість моїх уроків тепер входить завантаження додатка MEM.PET

Я розробляю в додатку програму вивчення мови для кожного мого учня індивідуально. Таким чином, навіть будучи офлайн і не на уроці кожен мій підопічний може вільно вивчати слова, граматику та слухати відтворення слів носієм мови. Зручно не тільки учням, а й мені, адже я в будь-який момент можу дивитись на якому рівні знаходиться мій студент і чи він заходив в додаток сьогодні!

Такий вид навчання я підглянула на одних курсах англійської мови в Києві (я іноді ходжу на пробні уроки, адже вони зазвичай безкоштовні і я можу почерпнути для себе ще якусь нову технологію). Уявляю скільки заробляє директор цієї школи завдяки цьому додатку. Там точно буде в 5 раз більше студентів, ніж у мене! І там вартість додатка не входить у вартість курсу, студенти оплачують завантаження окремо, замість того, щоб купувати підручники ( погоджуюсь, не завжди зручно нести з собою на урок книгу і зошит, тим більше, коли є можливість помістити всю ту ж саму інформацію в телефонний додаток).

Мені подобається MEM.PET і мої учні теж оцінили його зручність.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook