У колі сім'ї: добрі книжки для спільного читання

Осінь – мрійлива, інколи меланхолійна, але завжди прекрасна пора. Світловий день поволі зменшується, температура прямує до нуля, дощі полонять вулиці міст, містечок, сіл. Усе так і промовляє вам – прийшов час для теплих, затишних вечорів у родинному колі зі запашними чаями, натхненними розмовами та домашніми розвагами. Ну, і звісно не слід забувати й про спільні читання. Особливо, якщо у вас є діти. А коли не знаєте, яку книжку саме обрати, наша добірка добрих книг для спільного читання спробує вам у цьому допомогти.

Сучасна дитяча література пропонує нам настільки різноманітний вибір книжок, що аж очі розбігаються. Усі вони мають чудові ілюстрації, прекрасне оформленні, милі, чудові та, часто, повчальні історії. Беріть, що душа бажає, тільки не помиліться з віком.

“Абетка ввічливості” - для найменшеньких чудово підходять саме картонні книжечки. Розвивальні, які допоможуть швидше та краще засвоювати інформацію про навколишній світ. Або просто – з різними добрими історіями чи казками для уяви та мислення. До прикладу, хорошою серією інтерактивних книг такого формату є серія «Сторінки-цікавинки» Василя Федієнка. Ці книжечки з рухомими елементами не тільки допоможуть краще пізнати світ, у якому живе малеча, але й розвинути дрібну моторику рук і креативне мислення.

Для читання зі старшими дітьми ідеальними будуть невеличкі за обсягом книги з багатьма цікавими ілюстраціями. Ілюстрації тут виконуватимуть не тільки функцію зацікавлення, але й вдосконалюватимуть естетичне сприйняття дітей. Серед усього різноманіття таких книжок, пригляньтеся до книг відомої письменниці та ілюстраторки Штефані Далє. З під її пера та олівця виходять неймовірні історії пригод піраток, фей, чаклунок, русалоньок, які не залишать байдужих нікого.

Погляньте також на серії книжок від українських авторок Надійки Гербіш та Галини Вдовиченко. Разом з героями «Мандрівки з чарівним Атласом» ви подорожуватимете Венецією, Гринвічем і Парижем, не виходячи з власного дому. А веселі пригоди «36 і 6 котів» нікого не залишать байдужими.

Енциклопедії для чомучок – ще один вид книжок, з якими можна весело та цікаво провести час разом. Але головна перевага будь-яких енциклопедій – їхнє пізнавальне наповнення. Саме звідти можна зачерпнути нові знання про космос, тварин, рослин, Землю, наше тіло. Або знайти відповіді на різні-різні запитання: який птах найменший, чи росла в Сахарі трава, звідки беруться тіні тощо. У пригоді вам стануть серії енциклопедій «Вікриваємо світ» (видавництва Ранок), «Дитяча енциклопедія...» (Віват), «Енциклопедія DOCs» (Artbooks), «Енциклопедія допитливих» (Рідна мова), «Маленькі дослідники» (книголав).

Не забуваймо і про класичні дитячі книги українською мовою. «Пригоди Тома Соєра», «Аліса в країні Див», «Поліанна», «Маленький принц», «Таємний сад», «Пеппі Довгапанчоха», «Хроніки Нарнії» - ці та багато інших, перевірених часом, історій захоплюють уяву і дорослих, і дітей, тому їх сміливо можна брати, як книги для сімейного читання.

І наостанок, якщо ви хочете принести у ваш вечір читання трохи креативу, ідеальними помічниками будуть книги-ігри. «Таємничі загадки» та «Таємничі загадки 2» допоможуть перевірити уяву та логіку вашої сім’ї. А «Подорож у казку. Настільні ігри для веселого дозвілля» дозволить пірнути у вир пригод разом з улюбленими казками.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook