Підручник О. Карпюк “Англійська мова” та підручник “Німецька мова”: закріплення практичних навичок

Підручник О. Карпюк “Англійська мова” та підручник “Німецька мова”: закріплення практичних навичокДля вивчення англійської мови досить популярний підручник О. Карпюк “Англійська мова”. В інтернеті його можна знайти у вільному доступі.  Можливий онлайн-перегляд, скачування, є можливість придбати книгу через інтернет-магазин. Попитом також користується підручник “Німецька мова”.

О. Карпюк пропонує навчальний матеріал для всіх категорій користувачів: маленьких діток, школярів, студентів, дорослих, які починають вивчення англійської мови або ж охочих поліпшити свої пізнання. Підручник  знайомить читача з характерними особливостями англійської мови і типовими випадками розбіжностей з українською  мовою. У ньому підсумовуються ті риси граматичного фону англійської мови, які в силу їх специфіки становлять труднощі для учнів. Підручник О. Карпюк “Англійська мова” містить вправи, побудовані на оригінальній мовному матеріалі і направлені на закріплення практичних та перекладацьких навичок.

Такий самий характер носить підручник “Німецька мова”. Мета, яку переслідують запропоновані підручники - ознайомити учнів, з деякими характерними системними особливостями іноземної мови і типовими випадками розбіжностей. Оскільки спосіб вираження думки проявляє себе, перш за все в стані мови, в його граматиці, то  підручник німецька мова та підручник англійська мова, автора О. Карпюк, розкривають саме ці особливості англійської та німецької граматики, причому ті особливості, які знаходили відображення менше, а головне - не зазнавали достатнього відпрацювання в навчальній літературі.
Підручники представляють інформацію про всі базові конструкції англійської та німецької мов. Весь курс граматики у них розділений на окремі уроки, що включають в себе частину теоретичної інформації (правила), а також вправи, які спрямовані на їх відпрацювання.

Окрім того, підручник “Німецька мова” та підручник О. Карпюк “Англійська мова” розглядають такі особливості англійської та німецької мов, як конверсія, лаконізм іноземної  мови, з одного боку, і тенденція до відомих ускладнень та  надмірності - з іншого, перехідність дієслів і деякі інші моменти.

Кожний розділ підручників містить теоретичні нотатки з ілюстративними прикладами. Вправи складені з прикладів, що частково взяті з художньої літератури.

Підручник О. Карпюк “Англійська мова” та підручник “Німецька мова” не претендують на повноту і систематичність опису специфіки англійської та німецької граматик, однак, звертають увагу учнів на окремі цікаві, з точки зору автора, моменти, які і надають іноземній мови її неповторну своєрідність.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook