Копірайтинг та сила цитати

copyraitingОдин з найпростіших і невимушених способів залучення уваги до статті, яку ви пишете, це почати з цитати. Перш за все, тому, що структура цитат здається візуально привабливою і такою, що притягає. Можете не сумніватися, що око читача вмить і в першу чергу "прилипає" до виділеної цитати. Причина привабливості полягає в тому, що в сприйнятті людського розуму, цитати мають безпосереднє відношення до діалогу і приводять фрази з життя. Цитати також є одним з наймогутніших способів заробити вами ваші бонуси в основному тому, що люди набагато більш схильні уважно прислухатися до думки персон, яких вони вважають авторитетами. Читати статті з такими цитатами вони будуть більш охоче і уважніше, а разом з цим читанням буде рости і ваша популярність як копірайтера.

Радимо вам спробувати використовувати цитати у вашій наступній комерційній статті перед публікацією її у глянцевий або онлайн журнал статей, проте, переконайтеся, що ви слідуєте двом дуже важливим критеріям при виборі цитати, яку ви збираєтеся застосувати. Це дуже важливі правила для копірайтера:

а) Вона повинна бути доречною
Якщо вона безпосередньо не відноситься до продукту або послуги, то вона повинна мати відношення до тієї відмінної риси теми, яку ви намагаєтеся донести до людей. Принаймні, вона повинна говорити про ту характерну особливість, яка зачіпається вставкою цитати. Якщо це буде не так, то ви швидко відвернете читача від "червоної лінії" статті, він втратить інтерес до вашого матеріалу, а ви не досягнете тієї мети, яку ставили собі при використанні цитати.

б) Вона повинна бути короткою
Майте на увазі, що вся ідея використовувати цитату потрібна лише для того, щоб ваш текст став жвавішим і схожим на діалог. Якщо ви скористаєтеся довгою цитатою, то вона в значній мірі не вирішить проблеми.

Підіть сьогодні і придбайте собі пару хороших книг з цитатами. Навіть якщо це проблематично для вас, прагніть використовувати цитати в кожній окремій статті, яку пишете. Дуже скоро ви виявите, що цитати часто можуть принести натхнення і вам доведеться в творчому пориві дуже швидко ворушити пальцями по клавіатурі.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook