Комфортабельний готель в самісінькому центрі Одеси

Доброго часу доби, дорогі друзі. Мене звати Оксана, і я-приватний підприємець. Робота у мене специфічна в плані відряджень.

hotel odessa

Працюю я вже близько 15 років і побачила абсолютно всі великі міста України, кілька країн Польщі, та чотири міста Росії, включаючи Москву. Вдома, через велику кількість службових переїздів я буваю рідко. Радує тільки те, що керівництво не скупиться і видає пристойну суму грошей на моє комфортне проживання.

З усіх міст, де я побувала, найбільше я запам'ятала Одесу. Її великодушні жителі, це море, повітря, затишок і атмосфера на довгі роки залишаться в моєму серці. В Одесі я бувала по роботі чотири рази. Жила у різних готелях. Від 3х до 5 зіркових. Але один готель відзначився у всіх просто кардинально. Про нього, і про мої враження і піде мова в даній статті.

Його назва готель Palais Royal, сайт pr-hotel.com. По перше хочу сказати що він знаходиться в самому красивому районі Одеси. Спочатку мене зустріла ця затишна, дорога але в той же час домашня і рідна атмосфера. Дівчина на вході мене зустріла з посмішкою, оформили мені номер (до речі ціни, досить не погані для такого високого рівня якості роботи персоналу і самого готелю). Персонал швидко забрав мої речі і переніс їх в номер.

Першим моїм позитивним подивом була велика тераса в моєму номері з видом на дорогі і старовинні сусідні будинки. Я взяла не люкс номер, але якість дизайнерського рішення щодо його облаштування було просто на висоті. Я немов потрапила в казку. Кольори були підібрані ідеально. М'які сірі і рожеві тони давали номером додаткового шарму і затишку. Додайте ще до цього всього дуже гарну ванну кімнату і супер м'яке ліжко. А Одеський повітря? Влітку спати в Одесі з відкритим вікном просто диво. Морське повітря можна відчути у будь-якому районі міста.

Шкода було тільки одне, те що я прожила в готелі Palais Royal всього дві ночі. Але можу з повною упевненістю сказати те, що краще готелю за весь час моїх поїздок по країнах СНД у співвідношенні ціна-якість, я не знайшла. Я обов'язково приїду на наступний рік з родиною на море, і обов'язково оселюся в готелі Palais Royal, тільки не на два дні, а на багато більше. Якщо вас не особливо переконав моя розповідь, перейдіть на сайт pr-hotel.com/ua і переконайтеся самі.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook