Відпочинок в курортному Моршині

Моршин – районний центр Моршинського району Львівської області. Місто, населення якого налічує зараз понад 6000 жителів.

morshyn

Має розвинену інфраструктуру та промисловість. Але славиться він своїми бальнеологічними (balneum – купання) курортами, підземними джерелами води та лісною природою.

Дістатись до міста можна залізничним чи автомобільним транспортом (від м. Львова – 90 км по трасі, є залізнична станція). Тисячі людей приїжджають сюди щороку для оздоровлення та відпочинку від перенаселених міст з жахливою екологією.

В основному, для лікування у Моршин приїжджають люди з хворобами шлунково-кишкового тракту (гастрити, ентерити, коліти), печінки, жовчного міхура, жовчних шляхів, підшлункової залози. Можна також полікувати урологічні, гінекологічні та андрологічні захворювання.

В залежності від мети приїзду та побажань можна підібрати різні варіанти проживання, харчування та проведення вільного часу. На вибір є 5 санаторіїв з можливістю поселення, готелі та приватні будиночки. Всі варіанти пропонують харчування на своїй території, але можна користуватись кафе і ресторанами, а також готувати самостійно при наявності кухні в номері чи на поверсі приватного будиночку.

Басейни з цілющою водою є не тільки в санаторіях. Підприємці також користуються попитом на купання в місцевій воді та будують басейни різних розмірів, користування якими суттєво різниться в ціні.

Пиття та забір джерельної води в Моршині обладнаний добре та є безкоштовним. Різні бювети пропонують різну ступінь мінералізації води та різний катіонно-аніонний склад, наявність чи відсутність різних солей. На сайті https://ukrwesttour.com.ua/morshin/ є більш детальна інформація про склад води в різних джерелах, відгуки.

Місто існує вже майже 540 років, і весь цей час відоме своїми джерелами лікувальної води та купальними курортами, хоча перші згадки про відкриття санаторію датовані 1877-м роком. Сюди приїжджають не тільки в пошуках лікування, здоров’я й омолодження, а й для відпочинку душі. Туристи часто зупиняються в околицях, бо місцеві краєвиди не відпускають і надовго залишаются в пам’яті гостей.

Більш детальна інформація на ukrwesttour.com.ua

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook