Бакуганоманія захопила Україну!

bakugan photo 02Ця осінь надовго залишиться у пам'яті мільйонів українських дітей. Всесвітньо відома гра, яка прийшла до нас з Японії, успішно дісталася і до нас. Осінь 2019 на телеканалі PLUSPLUS присвячена аніме-серіалу "Бакуган: Бойова планета". Діти і батьки стежать за епічними битвами Бакуганв - інопланетних істот з загадкової планети Вестройя. Понад 100 серій несподіваних поворотів, битв і справжнього азарту.

12 років тому інопланетні істоти Бакугани, зіткнулися з планетою Земля. Коли вони пробились крізь земну кору - відбулося "пробудження" по всьому світу. Головний герой мультфільму Ден Кузо і його друзі виявилися в епіцентрі нової ери. Їх покликання - перемогти зло у всьому Всесвіті. Але для цього вони повинні навчитися працювати зі своїми Бакуганов. Щоб разом врятувати нашу Планету.

Бакуган - це іграшка у-вигляді кулі, яка розкривається при переміщенні на ігрове поле і перетворюється в справжніх монстрів-бійців. Процес перетворення кулі в величезного монстра настільки заворожує, що до дітей із задоволенням приєднуються і дорослі, влаштовуючи сімейні битви. Поле формується з фішок (Бакукорів), які йдуть в кожному наборі. Бакукори "прилипають" до Бакуганів під час битви, надаючи їм додаткову енергію і здібності, щоб збільшити їх силу або навпаки ослабшити перед суперником.

Бакугани бувають звичайні, бувають Ультра-Бакугани, яких складніше перемогти, але тим цікавіше. Наймогутнішим Бакуганом є Драгоноїд Максимус - мрія кожної дитини. Це і найбільша іграшка 20 см у висоту, тоді як звичайний Бакуган - 8 см. Він може розпадатися на цілих 7 окремих Бакуганов. Перемогти його практично неможливо.

Бакугани продаються як одиночними наборами, так і цілою міні-армією. Також можна придбати арену для битв, щоб точно все було, як в мультфільмі! Понад 100 монстрів, 100 можливостей для реальної і непередбачуваною Битви. Кожна дитина мріє зібрати свою армію дивовижних воїнів і врятувати нашу Планету. Хіба можна відмовити дітям в бажанні, щоб добро перемогло зло?

Варто поспішити придбати іграшки Бакуган, щоб якомога швидше порадувати свою дитину. Гра розвиває уважність, стратегічне мислення і логіку. А також уміння передбачати дії суперника і відповідати за свої дії. Бакугани захоплюють дітей на багато годин, відриваючи їх від комп'ютерів і інтернету.

А ще гра в Бакуганов зближує сім'ю. Справжні і живі емоції, які виникають під час гри, ні з чим не порівняти. Збирайтеся сім'єю, друзями і влаштовуйте битви.

Бакугани крокують по планеті і завойовують все більше дитячих сердець. Не варто чекати, поки дитина буде просити вас купити Бакугана. Випередьте його бажання. Зробіть приємне і подаруйте прекрасне дитинство і спогади. Три два один! Битва Бакуган!

 

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook