Екскурсії по Львову

Екскурсії по ЛьвовуМісто Львів вже багато років має свою неповторну історію. Для багатьох туристів відвідати старе місто означає упірнути у скриню з таємницями та яскравими історіями. Кожна вулиця, кожен будинок має велике значення для львівчан. Плануючи поїздку необхідно ретельно розпланувати екскурсії по Львову , це дозволить побачити як найбільше виняткових пам`яток міста.

Кожна будівля, кожна архітектурна деталь, фасад, кожен фрагмент заграє новими фарбами, яких ще жоден турист не бачив на всій Україні. Для багатьох Львів є містом мрій, крокуючи по львівській брущатці кожна людина опиняється у справжнісінькій сказці, де мрії стають реальністю. Якщо уважно придивитись, то можна побачити різноманітні статуї та барельєфи, фрагменти мозаїки, історичні колони, скульптурну еротику, масонську символіку та багато всього іншого.
Перше, що мусить відвідати кожен турист, це площа Ринок - саме серце Львова де збирається ціла купа людей. На площі багато різноманітних закладів, кафе, ресторанів, та крамниць з сувенірами. Найпопулярнішим місцем відвідувань є кафе Криївка, для того щоб увійти в кафе потрібно виголосити пароль та випити національний напій міста. Величезною популярністю користується кафе-крамниця Шоколадниця, де найкращі майстри створюють шедеври з найсмачнішого шоколаду.

Міська Ратуша вважається не менш популярним місцем відвідин, багатоповерхова вежа задушно зустрічає усіх бажаючих, здійнятись на найвищу будівлю старого міста. Не менш чудовою панорамою для огляду всього міста є майданчик Високого замку. Щоб зрозуміти місто Львов треба обов`язково відвідати Домініканський, Латинський собор, собор Святого Юра, та церкву Успіння Пресвятої Богородиці. Та на останок можна відвідати величну Львівську оперу, яка до цих пір приймає у своїх стінах найпопулярніших артистів великої сцени.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook