Онлайн-ігри для дівчат

igri dlia divchatХоча стверджують, що комп’ютери несуть певну шкоду, повністю відмовлятися від них не можна. Вся відеотехніка, комп'ютери, ноутбуки, телефони - це невід'ємна частина науково-технічного прогресу, нашого сьогодення. Головне завдання сучасних батьків - навчити дитину співіснувати в гармонії з цим прогресом, розповісти про відмінності віртуального і реального світу, стежити, щоб віртуальний світ не засмоктав дитину.

Старше покоління, коли чує фразу «комп’ютерні ігри» одразу уявляє якісь криваві «стрілялки» або безглузді квести. Однак існують і спеціалізовані комп’ютерні ігри, які сприяють розвиткові і вихованню дітей, виробленню певних навичок, тренуванню уваги, логіки й пам’яті. Такі ігри корисні, і можна дозволяти дітям хоч ненадовго гратися в них.

Безкоштовні онлайн-ігри для дівчаток - це гарний спосіб відпочити після уроків і навчитися чогось нового, що може стати в нагоді у майбутньому. Наприклад, є ігри типу «приготування їжі». Є ігри для найменших, в яких просто обрати потрібні інгредієнти, щоб страва стала привабливою на вигляд. Є ігри на уважність, де потрібно допомогти офіціанту точно виконати замовлення відвідувача, обравши за рецептом все те, що потрібно. А є ігри, що точно сподобаються майбутнім господиням, в них в ігровій формі треба приготувати страву за правильним рецептом, який можна застосувати в реальному житті. В таких іграх продемонстрований увесь процес приготування страви від моменту ввімкнення плити і аж до сервірування столу.

Ігри на вдягання моделей, напевно, найпопулярніший жанр онлайн-ігор для дівчаток. І не дивно, адже з самого дитинства дівчата полюбляють красиво вдягатися. Скажіть, хто з них не любить красиві сукні чи вишукані прикраси? Будь-яка дівчинка любить приміряти модний одяг і прагне бути найкрасивішою. В іграх на вдягання моделей дівчата можуть відчути себе у ролі кутюрʼє чи стилістів відомих акторок і співачок.

Популярними є ігри з тваринами. У багатьох дівчаток є свої улюблені домашні тварини. Це може бути кіт чи собака, а, можливо, хомʼячок чи папуга. Але коли маєш тварину вдома, то слід і відчувати за неї відповідальність. До цього слід ставитися серйозно і вчитися правильно доглядати за «братами нашими меншими». Щоб навчити малечу цьому, можна запропонувати їм ігри, в яких слід годувати, купати, виводити на прогулянку домашніх тварин. Якщо дитина старатиметься, щоб його підопічний у грі був завжди здоровим і сповненим сил, то можна бути певним, що і в житті вона готова мати песика чи кота.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook