Відпочинок у Моршині

morshinМоршин по праву вважається перлиною Закарпаття. Це місто розташоване в Стрійському районі Львівської області. Важливо, що бальнеологічний курорт Моршин відомий ще з 19 століття. Клімат тут доволі м'який: літо спекотне, вологе і довге, осінь тепла - ідеально підходить для застосування повітряних і сонячних ванн (аерогеліотерапіі). Відпочинок в Моршині вам запам'ятається назавжди.

Своєрідний ландшафт місцевості, в якій розташований курорт (місто знаходиться в Карпатському передгір'ї на висоті 340 м над рівнем моря), привертає велику кількість бажаючих корисно та приємно провести час на повітрі: купання в чистому Моршинському озері, заняття спортом та участь в спортивних іграх, прогулянки в лісі, повному грибів і ягід - все це, без сумніву, дозволить використовувати дорогоцінні дні з великою користю для здоров'я тіла, а також душі.

Головними пам'ятками курорту Моршин виступають центральний і старий бювети. Але варто сказати, що Моршин - це не просто місце, де можна оздоровити організм. Велика кількість місць відпочинку дозволить гостям курорту приємно провести час між лікувальними процедурами. Ви зможете прогулятися по прекрасній парковій площі недалеко від Мармурового палацу, відвідати Центральний парк, побувати на Моршинському озері і навіть познайомитися з оленями, які проживають у вольєрах на території курорту. Смачно повечеряти після прогулянки можна в затишних кафе і ресторанах міста.

У Моршині є велика кількість екскурсій, які пропонують міські турагенства. Це дає можливість краще вивчити природу і історію Прикарпаття. Щоб насолодитися чудовими видами і подихати чистісіньким повітрям, ідеально підійдуть поїздки в такі природні зони, як:
- Відома на всі Карпати гора Говерла
- Баржавські полонини
- Солені озера
- Скали Довбуша, а також різноманітні пещери
- Термальні озера
- Озеро Синевір.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook