Каліфорнія на один крок ближче до 3 ГВт нових систем зберігання енергії через розширення знижок

Законопроект приводе до запуску майже 3000 МВт для відсталих систем зберігання енергії в школах, фермах, будинках, некомерційних організаціях та в бізнесі в Каліфорнії до 2026 року.

energetika

Отримана в результаті програма була б рівною вже існуючій успішній програмі, встановленій у Каліфорнії « Мільйон сонячних дахів» яка працює з 2006 року.

«Ми робимо сонце сяючим вночі!» - сказала Бернадетт Дель Чіарі, виконавчий директор Каліфорнійської асоціації сонячних батарей і зберігання, 500-членной групи по чистій енергетиці, яка виступала за SB 700 протягом останніх двох років. «SB 700 робитиме для зберігання то, що SB і робив для сонячної енергії більше десяти років тому, а саме створювати основний ринок, підвищивши попит і знизивши витрати при створенні робочих місць і виборі чистої енергії для споживачів».

SB 700 досягне цих цілей, повторно санкціонувавши Програму стимулювання самоосвіти (SGIP) ще на п'ять років, збільшивши знижки для споживачів до 2025 року. Вона додасть до 800 млн. Дол. США на зберігання та інші технології екологічно чистої енергії, в результаті чого загальний обсяг інвестицій в розмірі 1,2 млрд. Дол. США для зберігання енергії на клієнтських майданчиках. Збільшення енергоспоживання допоможе Каліфорнії досягти своєї мети - генерувати 100% електроенергії з поновлюваних ресурсів, як це було сказано в SB 100 (de Leon), яка пройшла вчора в Каліфорнійській Асамблеї.

«Якщо ми збираємося дістатися до 100% чистої енергії, ми повинні використовувати сонячну енергію кожну годину дня, а не тільки коли сяє сонце», - сказав сенатор Скотт Вінер (D-SF), автор SB 700. «Цей законопроект буде захищати робочі місця на чистій енергії, а також захищати споживачів від постійно зростаючих рахунків за електроенергію».

Каліфорнійська сонячна і складська промисловість підтримує більше 86 000 робочих місць, набагато більше, ніж традиційні комунальні послуги. Ці робочі місця знаходяться під загрозою, якщо ринок зберігання не досягне того ж основного успіху, що і сонячна енергія, яка протягом 10-річної програми стимулювання знизилася на 80% і збільшила 20-кратне збільшення встановлених локальних сонячних енергетичних систем.

«SB 700 забезпечує чітку і послідовну політику, яка знизить витрати, розширить доступ і підтримає зростання робочих місць», - сказав Алекс Макдоноу, віце-президент громадської політики Sunrun, найбільшої в країні житловий компанії по сонячної енергії, сховища і енергетичними послугами. «Сонячна батарея в поєднанні з батареями - це чисте, надійне і доступне рішення, яке може і повинно бути доступно для всіх».

SB 700 тепер прямує в Сенат для узгодження, перш ніж буде поставлений на стіл губернатора для підписання у вересні.

Більше новин про альтернативні джерела енергії читайте на сайті https://prel.prom.ua

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook