Реєстрація благодійного об’єднання

blagoБлагодійні фонди відносяться до некомерційних установ. Їх діяльність регламентується іншими законами, що не передбачають отримання прибутку. Реєстрація благодійної організації/фонду потребує 30 днів з моменту надання повного обсягу довідок та заяв. Об’єднання може засновуватися на коштах учасників та сторонніх фінансових інвестицій, за котрими ведеться повна звітність.

Додатково до благодійної організації можуть долучатися майно та фінанси засновників та штату керівників. Подібний тип діяльності дозволяє об’єднання з іншими соціальними проектами для підтримання окремих соціальних верств населення.

Складнощі у відкритті фондів

Регламент заснування благодійних об’єднань залежить від регламенту Міністерства Юстиції, який часто підлягає змінам. Тому для пришвидшення збору документів краще звернутися по правову допомогу до кваліфікованого юриста. ЮК «Флагман» надає повний обсяг інформації щодо відкриття територіальних, місцевих чи міжнародних фондів.

Швидка реєстрація благодійного фонду у Києві потребує:

  • трьох засновників, серед яких можуть бути приватні підприємці та громадські спілки/об’єднання;
  • схваленого загальним зібранням статуту з інформацією про усіх засновників та статутний капітал;
  • відсутності серед працівників та адміністративного персоналу представників державної служби (у тому числі робітники місцевого самоврядування);
  • отримання ідентифікаційного номеру іноземними громадянами.

Якщо заснування благодійної організації потребує використання державної символіки, реєстратору подається відповідний дозвіл.

В який термін створюється новий фонд?

У законодавчій області обмежень по відкриттю регіональних або всеукраїнських фондів немає. Якщо документи зібрані та заповнені вірно, досвідчений юрист допоможе заснувати організацію на протязі тижня.

Реєстрація громадського об’єднання можлива громадянами, яким виповнилось 18 років. Додатково підприємство має отримати статус неприбутковості. Довідку про це надають податкові установи після звернення засновників.

ЮК «Флагман» - правова допомога

Якщо у створенні будь-якого типу благодійного фонду з’явились незрозумілі питання або реєстратор не може прозоро визначити причину відмови у реєстрації, звертайтесь до юридичної консультації. Юридична компанія «Флагман» пояснить права та обов’язки реєстратора та засновників некомерційних установ.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook