Швидка доставка їжі – «Origami Lviv»

Онлайн-ресторан «Орігамі» пропонує нашим клієнтам оперативну та безкоштовну доставку свіжої та смачної їжі в межах міста - Львів.

dostavka edy

Доставка виконується в межах 60-90 хвилин, залежно від трафіку в місті та віддаленості району в якому знаходиться замовник. Ми використовуємо виключно свіжі та сертифіковані продукти найвищої якості, контроль за ними здійснюється на найвищому рівні. В штат нашого персоналу входять виключно висококваліфіковані спеціалісти, які систематично підтверджують та підвищують свій рівень знань через атестацію.

Для наших клієнтів систематично проводяться акції: роблячи замовлення кількох акційних страв, ще одна додаткова іде в подарунок, також є поширення знижок на окремі акційні дні та години. З актуальною інформацією відносно дійсних акцій можна ознайомитись у відповідному розділі «Origami Lviv - Акції".

Наш сервіс пропонує страви Японської та Італійської кухні:

  • Піци діаметром 30 та 40 сантиметрів, піцу можна вибирати як серед переліку популярних видів, так і створивши її за своїм власним рецептом з великого переліку різних компонентів, позначивши їх у фільтрі «інгредієнтів на вибір»;

  • Суші, та роли – до порції кожної страви включається соєвий соус, васабі та імбир, у кількості необхідній для споживання однієї порції. Кожна окрема страва має детальний опис компонентів, які застосовуються в процесі приготування. За бажанням, клієнт має змогу додавати до традиційних наборів додаткові інгредієнти на вибір, або робити замовлення порцій створених за своїм власним рецептом, формуючи їх через фільтр інгредієнтів. В окремому меню, є великі та вигідні набори ролів – сети;

  • В розділі – «Супи та салати» смачні місо-супи, закуска у вигляді рисових чіпсів, соуси та салати;

  • В десертах можна знайти тістечка «Макраун» приготовані за традиційним французьким рецептом, бісквітні тістечка, а також багато смачних мусів;

  • Серед напоїв найпопулярніші: «Кока-кола», «Фанта» та «Спрайт», а також мінеральна вода «Боржомі» і великий вибір соків фірми «Rich».

Для постійних клієнтів та любителів нового, створено два окремих розділи з гарячими хітами та стравами новинками на нашій кухні.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook