Професійне кухоннне обладнання

Пароконвекційна піч (пароконвектомат) https://profoblad.com/product-category/teplove/parokonvek/ – один з різновидів професійного та напівпрофесійного обладнання, який одночасно використовує два типи теплової обробки продуктів: паром та методом примусової конвекції.

parokonvektomat

Сучасний асортимент пропонує моделі обладнання для побутового використання, але через високу ціну, відносну складність використання та доволі великі габарити вони не мають великого попиту.

Пароконвектомат виконує приблизно 70% всіх оброблювальних операцій на кухні, тобто він містить в собі функції плитки, духовки, паро- та електроварки, сковороди та навіть котлу. Технологічні моделі, представлені на сайті profoblad.com, пришвидшують приготування страв, економлять місце та поверхні на професійній кухні, дозволяють досягнути довершених результатів та смаку продуктів.

Більшість моделей обладнання має такі функції:

  • приготування на пару, де використовується виключно пар температурою в межах 80о-120оС;
  • конвекція, яка являє собою активну циркуляцію гарячого повітря, що є ідеальним варіантом для смаження або випікання без додавання рослинних або тваринних жирів;
  • комбінований метод приготування, який включає в себе пар та конвекцію одночасно;
  • парова обробка продуктів за низьких температур;
  • регенерація

Завдяки цим режимам пристрій реалізовує такі технології приготування – смаження, випікання, розігрів, тушкування, регенерація, варка на пару та багато інших методів теплової обробки.

Сучасні пароконвекційні печі знайшли широке застосування через економічність та ергономічність рішень. Вони дозволяють одночасно готувати великі об’єми продуктів з зниженим споживанням теплової енергії. До того ж вони не потребують додавання масла або інших жирів, що дозволяє зменшити витрати на продукти та досягти високого рівня легкості і користі страв.

Необхідність у якісному пароконвектоматі виникає виключно тоді, коли на професійній кухні розгортається активний процес. Таке обладнання недоцільно використовувати для невеликої кількості страв, для підігріву води, побутових необхідностей тощо.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook