Доставка квітів Івано-Франківськ

Роза ІФ, це компанія, профіль якої – доставка квітів Івано Франківськ, подарунків і солодощів.

buket

В основному, їх працівники, це флористи, які відповідально ставляться до своєї роботи і виконують побажання своїх клієнтів. Їх магазини знаходяться по всій Україні, і розміщені практично у всій містах. Крім флористів, у них так само ввічливі оператори і надійні кур'єри.

Вони в основному керуються правилами, політикою конфіденційності. Крім доставок, вони дарують подарунки у вигляді листівки. І запевняють, що всі квіти, дуже свіжі. У них є багато видів букетів на продаж, ціна яких починається з 60 гривень.

Ціни деяких великих букетів з написами можуть доходити до 11000 гривень. Але якість вас точно здивує! Вони доставляють своїм клієнтам подарунки, сюрпризи, які нікого не залишать байдужим. Їх база це магазин квітів в Івано-Франківську №1. З їх квітами, можна привітати своїх близьких з днем народження, ювілеєм, або ж з освідченням у коханні. Всі ці події не відбуваються без квітів. У Роза ІФ є букети для всіх випадків. У кожному з букетів може бути викладений текст символізує свято.

За їх словами, всі свята повинні приносити тільки радість, і відповідальність за їх організацію, вони беруть на себе. А щоб купити квіти в Івано Франківську вподобаний Вам букет, вам потрібен всього лише один клік. Все інше пунктуальні і акуратні кур'єри зроблять самі. А на додаток до квітів, вони приносять сюрпризи, солодощі, фруктові кошики. Компанія в основному спеціалізується на доставці, і доставляють вони все, що потрібно для свят. Настрій і душевний стан їх клієнтів, є головним фрагментом їх робіт. У них є великий каталог для вибору різних видів кольорів.

Починаючи від звичайних фото букетів, закінчуючи шедеврами названими VIP букети. Для зручного вибору, на сайті ви можете вибрати діапазон ціни, який вас влаштує. Якщо ви, в найближчому майбутньому плануєте будь-яке свято, ця компанія вкрай рекомендована для вас.

Товари, які вас доставлять, обов'язково залишать вас здивованим і задоволеним. Вам дуже сподобається сам сервіс і обов'язково змусить скористатись собою ще багато разів. У разі, якщо вам не сподобається якість, ваша покупка не відповідає тій, яку Ви купували на сайті, або яка була деформована в процесі доставки, Вам обов'язково повернуть гроші!

Деталі за телефонами:

+38-098-388-27-00 (Viber, WhatsApp)
+38-095-388-27-00
+38-063-388-27-00

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook