Тканинні ролети день ніч

Тканинні ролети день ніч відмінно підійдуть для тих людей, які хочуть створити неповторну атмосферу свого житла в будь-який період часу. Саме такі жалюзі вважаються хорошим варіантом прикраси вікон, так як система дозволяє вибрати потрібний ступінь освітленості по всьому периметру склопакета. Цей ефект досягається за рахунок смужок на тканини з різним ступенем прозорості. Цей варіант жалюзі ще називають «зебра». Таке найменування вони придбали в зв'язку з тим, що в їх основі тканина з смугами по горизонталі. Щоб створити ефект день, прозорі зони тканини повинні бути на одному рівні, а для ночі - затемнені. Цей універсальний варіант штор красиво виглядає в будь-якій обстановці - в класичному стилі, або мінімалізмі.

Важливою особливістю є те, що вони зовсім невибагливі в обслуговуванні. Ціни на такі штори можуть бути різними, все залежить від того, в якому магазині ви їх купуєте. Кожен продавець встановлює свою ціну на товар. Виглядають такі штори досить привабливо https://vikna-dveri.lviv.ua/zhalyuzi/tkanynni-rolety-den-nich/, а самі смужки надають вікнам неймовірно вишуканий ефект.

tkanynni rolety

Такі жалюзі можуть бути різної варіації:

  • Міні - відкритий механізм, підходять для маленьких вікон і навіть дверей,

  • Уні - складаються з п-подібних напрямних збоку і внизу полотен,

  • Стандарт - посилена система, підходять для великих вікон і дверей.

Ролети день-ніч відмінно підійдуть для домашнього, офісного, а також громадського інтер'єру. За допомогою одних і тих же штор ви зумієте створити нічний режим для затишного сну або проглядання кіно, а також інтимну обстановку, або насолодитися рясним світлом дня. Жалюзі легко управляти, так як вони мало важать. Цей розумний винахід вийшов в світ відносно недавно, але вже встиг отримати найвищу популярність серед населення різних міст і країн світу.

Серед великого різноманіття варіантів можна вибрати фактуру різної величини, кольору, що дозволить створити в оселі неповторний стиль. Найголовніше, це простота у використанні таких штор, невимогливість у догляді, різноманітність варіантів, а також візуальна привабливість виробів. Виглядають вони дуже стильно і оригінально, на вікнах виглядають просто приголомшливо.

 

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook