Сертифіковані вібропреси в Україні

Шукаєте сертифікований вібропрес з доставленням по Україні? Якісне обладнання ви можете придбати в компанії «БУМ». Ми пропонуємо великий вибір різних моделей власного виробництва.

Використовуємо сучасні технології, тому наше устаткування має великий попит та чудові технічні характеристики, саме тому прослужить вам максимально довго, якщо правильно дотримуватись умов експлуатації.

Як правильно вибрати вібропрес?

Вібропрес — це дороге обладнання, але ви можете зекономити бюджет, якщо замовите устаткування в нашій компанії «БУМ». Ми можемо вам запропонувати різні моделі обладнання, яке відрізняється показниками потужності, робочим циклом, а також методом керування:

  • Повністю автоматичні лінії виробництва;

  • Напівавтомат;

  • Вібропрес ручного керування.

Перші моделі зі списку мають великий показник потужності, а їх робочий цикл складає до 30 секунд. Але вони підходять лише для великих підприємств та заводів, тому, якщо ви маєте невеликий цех, то вам не потрібно купувати такий потужний та великий агрегат. 

vibropress

Напівавтоматичні моделі — це золота середина для більшості підприємств. Вони мають гарні показники потужності, досить короткий робочий цикл — 25–30 секунд, тому ви зможете виготовляти партії готової продукції досить швидко. Його ціна не така висока, як у попередньої моделі, тому ви зможете значно заощадити та при цьому не на якості обладнання.

Вібропреси ручного керування підходять для невеликих цехів, яким не треба виготовляти великі партії дорожньої й будівельної продукції. Устаткуванням легко керувати, він мобільний завдяки невеликій масі та габаритам. Ідеальний варіант для будівельних майданчиків.

vibropress2

Як зробити замовлення обладнання?

Зробити замовлення устаткування ви можете контактними телефонами, вказаним на нашому сайті. Наші менеджери допоможуть підібрати оптимальну модель та оформити покупку. Доставлення діє по всій території України.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook