Ваги фасувальні

Фасувальні ваги за своїми характеристиками дуже схожі на технічні. Відмінність полягає лише в тому, що на них зручніше виконувати фасування товарів.

vagy

Для обліку на таких вагах можуть використовуватися такі параметри, як маса і кількість. Завдяки цьому значно спрощується процес розподілу того чи іншого товару, збільшується максимально можлива кількість операцій за прилавком.

Основні характеристики фасувальних ваг

Вага фасувальна https://vagi.com.ua/vagi-fasuvalni може застосовуватися для роботи на різноманітних торгових фірмах, в сільському господарстві, на підприємствах з різних галузях промисловості. Основними характеристиками таких ваг є:

  • міцна металева конструкція;

  • можливість монтування ваг в столи, бокси і т.д.;

  • дисплей великого розміру з підсвічуванням;

  • наявність тензодатчика;

  • 24-бітний АЦП;

  • вбудований акумулятор чи дисплей на стійці;

  • є можливість багаторазового тарування;

  • різноманітність розмірів і варіантів.

Максимальна границя зважування коливається від 0,5 до 150 кг. Крім того, велике значення має дискретність – точність показів на дисплеї. Щоб перевірити цю характеристику, необхідно зважити уже розфасований товар.

Як вибрати фасувальну вагу

Також варто приділяти увагу рівню захисту обладнання від потрапляння всередину вологи та пилу. Якщо вага потрібна на завод, де спостерігається підвищений рівень утворення бруду, потрібно перевіряти, чи має обладнання необхідний захист від пилу.

Фасувальне обладнання може працювати від акумулятора, мережі, або бути комбінованим. В останньому випадку ваги обладнані акумулятором, але можуть служити і від мережі. Перед покупкою потрібно звертати увагу на ємність акумулятора, а також тривалість його автономної роботи. Через деяких час акумулятор може вийти з ладу і його потрібно буде замінити, тому для тих, хто використовує ваги дуже часто, рекомендується вибирати комбінований варіант.

Головне у фасувальних вагах – якість роботи. Високоточне обладнання потрібно купувати тільки у перевіреного виробника. Так ви зможете гарантувати собі якість купленого обладнання, його довговічну роботу і надійність.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook