Біблія - найдивовожніша книга, яку знають люди

Біблія - найдивовожніша книга, яку знають людиЛюдству знайома величезна кількість рідкісних і унікальних книг, мудрих писань і цінних сувоїв.

Але найдивовижнішою книгою, яку знають люди, була і залишається Біблія.

Не дивлячись на те, що ця книга є одним з самих дивних видань у світі - вона була написана багато тисяч років тому, і до цього дня, вона залишається самою читаною, найвідомішою і самою шанованою людьми книгою, купити Біблію завжди можна завітавши на сторінки нашого магазину.

Загальний наклад Біблії - величезний. Приблизне число видань - близько восьми мільярдів. І практично усю цю кількість надрукували люди впродовж останніх двох століть. Жодне інше друковане видання ніколи не видавалося в такій великій кількості.

Не дивлячись на те, що Біблія і так видається величезними накладами, попит на неї не падає, а навпаки постійно зростає, тому купити Біблію – це не просто віддати шану моді, це унікальна можливість приторкнутися і пізнати найпотаємніше, осягнути сенс людського життя.

У будинках українців Євангеліє  шанують. Такі книги прийнято поміщати в так званий "червоний кут", дістаючи для вдумливого читання. Доречі, читати Біблію необхідно щодня. Супроводжуючи читання молитвою, обговореннями і роздумами, християни відшукають в цій книзі обґрунтування усіх своїх намірів і вчинків.

У перекладі з грецького "Біблія" означає "книга". Сьогодні цим словом називають не усі видання, а тільки одне. Наймудріше, безсмертне, то, яке об'єднало величезну кількість різних людей.

Купити Біблію можна не тільки для особистого ознайомлення та вивчення, цю річ може послугувати і гарним подарунком для людини вірянина у Бога. Купити Біблію можна, як навченій досвідом людині, так і маленькій дитині, все залежить від того, яке видання ви оберете в каталогах нашого магазину. Такий подарунок стане символом вашого хорошого відношення до людини, сімейною реліквією, помічником і постійним напуттям людині, якій ви принесете її в подарунок.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook