Чому чоловіки бояться красивих жінок?

Чому чоловіки бояться красивих жінок? Трапляються випадки, коли мужні представники сильної половини людства втрачають всю свою сміливість перед обличчям прекрасної жінки? Чоловіки, які не бояться дійсно жахливої небезпеки, губляться від одного погляду чарівної незнайомки.

Секрет цього феномену – у чоловічій голові. Побачивши розкішну панянку, хлопець відчуває цілий спектр різних страхів, що перешкоджають адекватному спілкуванню. Подробиці про те, як все ж таки знайти спільну мову з чоловіками, можна прочитати на сторінці http://femel.com.ua/category/osobiste-zhittya/. А ми поговоримо про чоловічі страхи.

Чоловічі страхи

Страх невідповідності. Формула цього боягузтва проста: «вона така класна, а я недуже». Хлопець може подумати, що він негідний конкретно цієї дівчини. Можливо, йому навіть важко підійти познайомитися з красунею. З чого випливає наступний страх.

Страх відмови. Кожному неприємно, коли відмовляють. Зовсім страшно, коли принижують у грубій формі на очах у друзів чи знайомих.

Впевненні в собі молоді люди не бояться відмов. Їм не страшно виглядати безглуздо, оскільки їм в переважній більшості все одно, що про них подумають. Впевнені чоловіки знають, що навіть відмова найрозкішнішої дівчини – не привід для розпачу. До того ж, навіть та сама найрозкішніша при власній відмові втрачає рівно стільки ж, скільки й хлопець. Тому впевнені хлопці навіть на етапі знайомства не відчувають незручності, оскільки усвідомлюють власну цінність.

Продовжимо розмову про страхи.

Страх не витримати конкуренцію. Практично кожен вважає, що красива жінка має багато прихильників. Не всім потрібна конкурентна битва, коли хочется нормальних здорових стосунків.
Страх фінансової невідповідності. Всі знають, що розкішна пані чекає від кавалера дорогих подарунків, які може собі дозволити далеко не кожен.

Якщо жінка у вас бачить тільки гаманець, я вам щиро співчуваю. Адекватна дівчина з розумінням поставиться до фінансового положення свого мужчини. Ми живемо в часи, коли жінки звикли самі себе забезпечувати. А отже, якщо навіть незаможний, але дійсно цікавий хлопчина почне залицятися, дівчина з радістю відповість на його увагу.

Що робити?

Дорогі мужчини. Не треба боятися розкішних панянок. Ці дівчата самі тільки й чекають, що їх запросять на побачення. Їм не завжди потрібні гроші, і у них далеко не завжди вже є серйозні прихильники. Проте вони можуть бути лагідними і добрими. Часто ще й гарними співрозмовницями з функцією варіння чудових борщів.
Дорогі дівчата. Будьте відкритими і життєрадісними.

Кохайте один одного і світ стане кращим!

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook