Візитки в Луцьку та таблички для керівника

vizitkyШвидке виготовлення візиток, друк візиток за добу або за годину - все це ми пропонуємо Вам за антикризовими цінами в Луцьку. Мета виготовлення візитки визначає ціну

Перш ніж оформити замовлення на виготовлення візиток, ми обговорюємо з клієнтом, що саме він хоче.

Ми пропонуємо офсетний спосіб друку візиток тим, кому потрібно велике (від 500 штук і більше) кількість візиток. Саме офсетний друк і картон Graphiart Card Duo визначають в даному випадку оптимальне для замовника поєднання ціна / якість нашої продукції.

Ми пропонуємо цифровий друк, якщо вам необхідно зовсім невелика кількість візиток (мінімум 50 штук). Використання особливого виду дизайнерського картону дозволяє уникализировать цей невеликий тираж.

Крім того, ми робимо візитки Луцьк з оригінальним дизайнерським оформленням. Після друку візитні картки виходять дорогі, гарний шрифт та приємні відчуття від паперу. Дизайнерський картон + оформлення - ось рецепт виготовлення візитки з ідеальними параметрами, від зовнішнього вигляду до виробленого даруванням візитки ефекту!

Вам потрібні ексклюзивні візитки, ціна яких не відлякає Вас при першому ж її озвучуванні? І це ми робимо за допомогою оригінальних матеріалів, того ж дизайнерського картону або пластику, а також особливого способу виготовлення візитних карток:

  • шовкографії;

  • нанесення UV-лаку;

  • тиснення;

  • термопідйому.

Ви отримаєте саме ті візитки, які вам потрібні: стильно-лаконічні або елітні, корпоративні та персональні - саме такі візитки в Луцьку користуються попитом на нашу скромну досвіду.

Маленький шматочок картону, перетворений майстрами, здатний зробити так багато для вашого бізнесу, вже ми-то це знаємо! Адже ми робимо візитки в Луцьку вже не не один рік і дуже багато клієнтів зверталися до нас із самими різними завданнями.

До те му ж, не дарма вже четверте століття продовжується удосконалення такого виду рекламної продукції, як візитки - друк візиток це один з видів реклами, і ніяк інакше! З'являються все нові матеріали і несподівані дизайнерські рішення - ми стежимо за всім цим, щоб виконувати виготовлення візиток все так само якісно, ​​як і колись.

При цьому ціна на візитки у нас залишається завжди максимально бюджетна. Чому, запитаєте Ви? Та тому що ми любимо і знаємо свою справу, ми - професіонали, а не дилетанти, що краще всяких слів і похвал підтверджують зразки виконаних нами робіт.

Ми володіємо цим особливим видом творчості, який з'єднує інформацію і мистецтво, на професійному рівні і пропонуємо вам скористатися нашим умінням для розвитку та покращення вашого бізнесу, для цього представляємо таблички Луцьк для керівників, директорів офісів та підприємств. Цікавий вид реклами, через візуальне повідомлення. Таблички виготовляються на протязі 2-3 днів в нас в офісі з металу, гравіювання або пластику ПВХ.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook