Безкоштовна юридична онлайн консультація – оперативний спосіб вирішити спірне питання

lowВ час, коли доступ до інтернету є практично у кожній оселі, при виникненні спірної сит. Але зазвичай ці ресурси наповнюють домогосподарки та студенти, щоб заробити собі кишенькові гроші.

Нарешті, витративши дорогоцінний час, ми відвідуємо юристів, висококваліфікованих адвокатів, послуги яких можуть значно вдарити по кишені за одну тільки консультацію.

Або обираємо серед пропозицій вчорашніх випускників численних юридичних факультетів, але нажаль користі від них недостатньо. Стається так, що ми юридично уразливі і завжди знаходимося у групі ризику безжальної Феміди. Для того, щоб розірвати це замкнене коло, було створено послугу майбутнього – юридичний веб-ресурс Протокол, який функціонує в онлайн режимі.

Юридична консультація – швидкий спосіб отримання необхідної інформації

Ми запрошуємо всіх бажаючих стати користувачами інформаційно-аналітичного порталу і отримувати безкоштовну юридичну консультацію, не виходячи із дому. Фахівці нашого ресурсу надають кваліфіковану допомогу у захисті прав юридичних і фізичних осіб. Користуючись послугами сайту http://protokol.com.ua/,у вас є чудова можливість замовити наступні послуги:

  • представництво інтересів і захист законних прав клієнтів в суді та інших державних органах;

  • складання процесуальних документів : скарг, касацій, позовних заяв і ін.;

  • подання апеляції до суду у разі непогодження клієнта з рішенням, оскарження дії посадовців на стадіях судового і досудового розгляду;

  • оформлення договорів, реєстрація в податкових органах та в ЄДР;

  • аудиторські, бухгалтерські та юридичні послуги.

Експерти веб-ресурсу протокол юридичний портал проводять повний супровід від початку і до самого кінця вирішення спірної ситуації, займаються представництвом інтересів у банківських установах і фіскальних органах, державних установах. При цьому юридична консультація виявляється безкоштовною. Завдяки цьому ви можете уточнити різні питання, що стосуються чинного законодавства нашої країни. Консультації проводять висококласні юристи, що є фахівцями у своїх галузях права.

Всім бажаючим користувачам пропонуємо долучатися до обговорення цікавих інтерв’ю та відео, коментувати щойно опубліковані новини.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook