«Буланжері»: від круасанів до класичних сортів хліба

Ви в захваті від свіжої випічки? Булочна-пекарня що в Києві з радістю відкриє вам свої двері. Чого тут тільки нема:

  • Класичні сорти хліба. Вони виготовляються с пшеничного, житнього борошна або з їхніх сумішей. Щоб тісто підросло, а хліб вийшов пухким, використовують спеціальну закваску або дріжджі.

  • Багети, приготовлені за французькими рецептами. Подовгасті булки, які обов’язково мають хрустку скоринку. Це не тільки улюблений продукт жителів Франції, це «емблема» цілої країни.

  • Тарти і пироги на вас смак. Відвідавши кафе-пекарню http://artisan-boulangerie.ua/ua/, ви зможете поласувати відкритими пирогами з вишнями, смак яких не забудеться на протязі всього життя.

  • Круасани та інша здоба. Круасани випікаються с листкового дріжджового тіста, можуть мати як солодку, так і солону начинку. Зазвичай наші покупці віддають перевагу круасанам з мигдалем чи шоколадом.

bulochnaja

Тут піклуються про своїх покупців, тому на полицях завжди присутній свіжий хліб, який випікається кожних 2-3 години. Для випікання хліба використовують натуральні і якісні інгредієнти, а також оригінальні рецепти. Щоб купити свіжоспечену випічку, достатньо завітати до нашої булочної. Хвилюєтесь, що не застанете улюбленого хліба? Тоді скористайтеся вказаним номером телефону і зробіть замовлення. Хочете зекономити? В ранкові та вечірні години діє 20% знижка. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті.

«Хліб – всьому голова»

Напевне багатьом з нас відоме прислів’я, записане в заголовку. Дійсно, значення хліба в житті кожної людина важко оцінити. Адже без нього не обходиться сніданок, обід чи вечеря. Крім того, нам іноді приходиться брати на роботу бутерброди, які виручають в будь-яку хвилину.

Це все розуміють працівники пекарні, тому стараються спекти такий хліб, щоб задовольнити потреби усіх споживачів. Наприклад, одні люди полюбляють чорний хліб, іншим до смаку білий. Хтось не уявляє свого дня без запашної, рум’яної булки.

Хочете поласувати смачно тільки що спеченим хлібом чи круасанами? Ми чекаємо вас в своєму кафе-пекарні. Заходьте до нас в зручний час.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook