Захист рослин від хвороб і шкідників

zahyst roslynБагато людей, які займаються вирощуванням різноманітних рослин, стикаються з проблемами. Їхні насадження постійно хворіють, а потім і зовсім гинуть.

Причиною тому, може бути нестача основних елементів для їхнього зросту, хвороби та численні шкідники.

Постійно користуючись засобами захисту рослин, ви зрозумієте, що вирощування рослин – це легко. Адже вони будуть випромінювати здоровий та сяючий вигляд, приносячи плоди.

Завдяки "Украгрокому", споживачі отримують якісну, перевірену часом продукцію. Крім того, ціни на добрива та інші представленні товари, є досить доступними для покупців. Основним напрямком продажів компанії є реалізація мінеральних добрив, засобів для захисту насіння та рослин.

Фермери, які постійно співпрацюють с «Украгрокомом», можуть бути впевнені у щедрому та доброму врожаї.

Представлена продукція:

  • - селітра аміачна;
  • - карбамід;
  • - амофос;
  • - форс;
  • - оксітан та багато інших.

І це лише невелика частина добрив та мінеральних сумішів. Зазначивши певну культуру (кукурудза, соняшник, пшениця та ін.), для якої вам потрібні добрива, покупці без проблем зможуть побачити усі відсортовані існуючі товари. Тим паче, що для кожної категорії продукції є невеликий опис та призначення у сфері агрономії.

Компанія працює лише з відомими постачальниками добрив, які гарантують якість товару. Також є своя власна лінія товарів, під назвою «Грінфорт». Яка вже встигла себе зарекомендувати з позитивної сторони та придбати певну кількість покупців. Для оптових замовників, існує система знижок.

Більш детальніше про догляд за рослинами та їх захист, можна дізнатися завітавши на офіційний сайт компанії. Саме тут усі бажаючі зможуть дізнатися про існуючі філії компанії та їх контактні номери зв’язку у різних містах України (Дніпропетровськ, Одеса, Херсон, Вінниця, Луцьк).

Кваліфіковані агрономи з радістю допоможуть вам придбати потрібний товар, який вирішить усі існуючі проблеми рослин. Тим самим принесе очікуваний прибуток та розвиток бізнесу фермерів.

В каталозі представлені усі існуючі найменування товарів компанії. Асортимент постійно оновлюється та розширюється, що дозволяє покупцям мати вибір при оформленні заказу. Окрім усього, з кожним роком, компанія відкриває ще більше нових філій, що дозволяє збільшити продаж добрив у декілька разів. Дбайте про рослини своєчасно!

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook