Використання пшениці

pshenicaПшениця це одна з найпопулярніших cільскогосподарьских рослин. Ще у самому початку людської цивілізації пшеницю використовували для приготування хлібу, та інших страв. Можна сказати що пшениця була найважливішим продуктом у раціоні людини. В наш час пшениця також відіграє дуже велику роль, майже усі сучасні країни використовують кожен день велику кількість пшениці. Саме тому на світовому ринку завжди є попит на цю продукцію сільського господарства.

Україна є однієї з тих країн в котрій кожен рік збирають велику врожаї пшениці. На території України вирощується велика кількість пшениці, набагато більше чим потребує власний попит. Саме тому, велика частина врожаю йде на експорт. Якщо подивитися на статистичні дані, то можна сказати, о пшениця відіграє дуже велике значення в українському експорті. Тому ціни на пшеницю на світовому ринку цієї продовольчої культури мають велике значать для багатьох українських аграрних компаній, а також для українського експорту та бюджету.

Минулий рік для українських аграрних компаній був одним з найкращих, тому що вдалося зібрати велику кількість пшениці, а також успішно продати її іншим країнам.

На що ж чекати у 2017 році на цьому поприщі? По прогнозам деяких спеціалістів цей рік також має принести непоганий врожай, само тому пшениця ціна на яку в останній час зростають, знов зможе принести непоганий дохід українським аграрним компаніям.

Використання пшениці

Пшениця є найбільш важливою продовольчою культурою, вона використовуються для таких цілей:
- Приготування хлібу. Пшениця найчастіше и вже традиційно використовується для приготування хлібу.
- Виготовлення макарон. Макарони користуються великою популярністю у багатьох країнах світу. Виготовляти їх можна с різних cільскогосподарьских культур, але найчастіше для цього використовується пшениця, або тверді сорти пшениці якщо бути точнішим.
- В медицині. Пшеницю також не рідку використовують в медичних цілях. Наприклад, для виробництва різноманітних ліків.
- Кондитерська промисловість. Для виготовлення усіляких солодощів часто використовуються пшеничне борошно.
- Корм для тварин. Деякі види пшениці (фураж), прийнято використовувати для корму тварин. Найчастіше це використовуються на фермах, тому що пшениця може похизуватися великою кількістю корисних речовин, що допомагає сільскогосподарьским тваринам швидко набирати необхідну вагу.

Існує ще багато інших способів використання цієї рослини.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook