Турнір з теквондо

21 січня у дніпровській середній школі №142 пройшов турнір з бойового мистецтва тхеквондо. Про це повідомив офіційний сайт Тетяни Ричкової.

turnir

Турнір було присвячено пам’яті Ніконова Павла, стрільця-зенітника 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України, та його побратимів, загиблих в ІЛ-76 в 2014 році. За призові місця змагалися понад півсотні юних спортсменів від 5 до 14 років.

Організатором турніру виступив батько Павла, Сергій Ніконов, голова ГО «Родинне коло загиблих героїв Дніпропетровщини». Він розповів, що саме цей навчальний заклад став стартовою сходинкою для хлопця у його захопленні тхеквондо. В школі Павла пам’ятають, на вході висить меморіальна дошка з його іменем.

Загинув десантник разом із сорока своїми побратимами влітку 2014 року, коли військово-транспортний літак ІЛ-76 був підбитий терористами із переносного зенітно-ракетного комплексу під час заходу на посадку.

Функції співорганізаторів турніру у фінансових питаннях та забезпеченні солодкого призового фонду учасникам взяли на себе партійці БПП «Солідарність» – заступник голови міської організації Геннадій Бутенко, голова районного осередку партії Артем Атаманенко та в.о. голови Дніпровської РДА Сергій Суслович.

Це не єдиний випадок, коли активісти БПП «Солідарність» підтримують юних спортсменів. Щорічно партійці допомагають у проведенні футбольних турнірів, присвячених пам’яті загиблих десантників, адже партійні активісти вважають, що підтримка родин героїв, збереження пам’яті про них – це обов’язок кожного.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook