Проектування вентиляції промислових виробничих будівель: заводів, фабрик, цехів

Основна маса матеріальних цінностей проводиться на промислових підприємствах, які активно використовують верстати, машини, механізми та інше.

ventilyaciya

За назвою промислові підприємства розрізняють на: заводи, фабрики, цехи, майстерні та інше. За типом продукції, що випускається промислові підприємства класифікують на: машинобудівні, деревообробні, харчосмакові, хімічні, фармацевтичні та інші. За обсягом і габариту, що випускається промислові підприємства класифікують на: малі, середні, великі і особливо великі (комбінати, об'єднання). За призначенням будівлі промислових підприємств бувають: основними (виробничими), допоміжними, складськими, адміністративними та іншими.

При проектуванні і будівництві промислових підприємств застосовуються: будівельні, санітарні, галузеві, профільні, протипожежні та інші норми, відповідно до Технічного завдання та побажаннями Замовника. Наша компанія, маючи багаторічний досвід у проектуванні, монтажі, пуско-налагодження і здачу в експлуатації систем вентиляції, кондиціонування та опалення з готовністю допоможе Вам у консультації, підборі обладнання, складанні Технічного завдання та виконанні проекту, щоб на Вашому промисловому підприємстві завжди був комфортний мікроклімат для повноцінної і високоякісної роботи обладнання і людей.

Системи вентиляції промислових приміщень

Основні шкідливості, які виділяються в будівлі промислового підприємства, це тепло-, волого- і газовиділення від людини, устаткування і оброблюваного сировини і матеріалів. А також підвищена температура поверхонь обладнання, пил, стружка, виділення парів і газів, надлишкове виділення теплоти, підвищений рівень шуму, вібрації, електромагнітних випромінювань; підвищене значення напруги в електричних ланцюгах і інше.

Всі приміщення будівлі промислового підприємства повинні бути обладнані системою природної вентиляції. Природна витяжна вентиляція здійснюється через вертикальні канали і шахти, світлоаераційні люки і ліхтарі, віконні прорізи.

Природна припливна вентиляція здійснюється через вікна, двері, нещільності несучих конструкцій, вертикальні припливні шахти, припливні клапана біля віконних радіаторів опалення, віконні продухи і за рахунок перетікання повітря з одного приміщення в інше.

Для механічної вентиляції наша компанія пропонує Вам новітні розробки в області кліматичної техніки, сучасні технології виробництва і великий вибір високоякісного та ефективного обладнання від провідних виробників вентиляційного устаткування.

Системи механічної вентиляції будівлі промислового підприємства мають в своєму складі наступне обладнання: пристрої для прийому і викиду повітря, пристрої для очищення та фільтрації повітря, калорифери для підігріву повітря в зимовий час, водяні і фреонові охолоджувачі повітря в літній період, повітроводи, збудники руху повітря, повітророзподільні пристрої. Пожежо-і вибухобезпечність будівлі промислового підприємства забезпечується правильним вибором конструкції фільтрів, типів вентиляторів і електродвигунів, розміщенням вентиляційного обладнання у відокремленому приміщенні - в венткамері.

вент заводи

При проектуванні механічної вентиляції наші фахівці по максимуму автоматизують систему з використанням датчиків температури, вологості, загазованості і запиленості зовнішнього і внутрішнього повітря, застосовують багатоканальні контролери, вибирають високоефективні комплектуючі для щитів автоматики (реле, ПЗВ, пускачі, приводу та інше).

Компанія "Вент-заводи", - системи вентиляції промислових приміщень, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook