Фурнітура для відкатних воріт

otkatТим, хто збирається займатися питанням благоустрою заїзду до свого подвір’я чи гаражу, треба розуміти, що фурнітура для відкатних воріт грає чи не найголовнішу роль у якості їх пересування. А це – саме той момент, який відповідає за строк служби воріт та зручність їх експлуатації. Хіба це не ключовий момент? Особливо в умовах не простої ринкової конкуренції, коли так важливе співвідношення «ціна-якість».

Компанія «Rolling Hi-Tech» працює з повним розумінням відповідальності, яка лежить на плечах виробника фурнітури. Тому протягом багатьох років підприємство збирає усі важливі винагороди та визнання багатьох задоволених клієнтів.

Що входить до поняття «фурнітура для воріт»?

Стандартний комплект, що використовується у конструкції:

  • Дві роликові опори. Вони можуть бути з різними елементами (металевими, полімерними, металополімерними).

  • Кінцевий ролік (накатний).

  • Направляюча консоль (може бути різної довжини).

  • Уловлювачі (верхній та нижній).

  • Два верхніх обмежувача.

Крім цього, до кожного комплекту від «Rolling Hi-Tech» входить інструкція для самостійного встановлення відкатних воріт. Але знання технічної складової не буде зайвим у будь-якому разі.

Якою повинна бути якість фурнітури?

У багатьох виробників в асортименті є різноманітні комплекти, які умовно розподіляють на стандартні та посиленні.

На підприємстві «Rolling Hi-Tech» усі підтримують думку про те, що фурнітура для відкатних робіт у будь-якому разі повинна бути лише посиленою, щоб не казали ті, хто бажає зекономити. Тому що усі інші варіанти набагато поступаються у терміні експлуатації. Недарма на кожен комплект компанії діє повноцінна гарантія у п’ять років.

Чим відрізняються комплекти фурнітури «Rolling Hi-Tech» одна від одної?

Першим питанням від менеджера буде бажана вага воріт. В залежності від цього і підбираються комплектуючі, фурнітура. Це може буде варіант до:

  • 500 кг.

  • 700 кг.

  • 800 кг.

  • 1200 кг.

Якщо перші чотири підійдуть для стандартного заміського будинку або дачі, то останній відмінно зарекомендував себе в самих «важких» і неординарних випадках. Варто пам’ятати, що при спірних ситуаціях треба обирати варіант «з запасом» у бік підвищення технічних показників.

Також до кожного комплекту знадобиться докупити дві регулювальні пластини, які теж повинні посилюватися, відрізнятися якістю, як уся продукція «Rolling Hi-Tech».

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook