Дерев'яні альтанки від компанії Woodom

altankaДерев'яні альтанки виступають в якості легких будівель критого типу, які представляють собою міцну конструкцію. Після прийняття рішення про те, щоб купити дерев'яні альтанки, кожен зможе облаштувати зону для відпочинку на дачній ділянці, яка буде захищена від дощу і попадання сонячних променів. Дерев'яна архітектурна конструкція може прекрасно вписатись в будь-який стиль ландшафтного дизайну таких місць, як:

 • паркова зона;
 • садова або прибудинкова ділянка;
 • дачний дворик та інше.

Варто зазначити, що даний варіант конструкції протягом багатьох років виступає в якості самого поширеного елементу в ландшафтному дизайні парку, саду або двору. І на сьогоднішній день вони зберігають лідируючу позицію серед невеликих архітектурних будівель. За рахунок використання дерев'яного матеріалу можна створити позитивну атмосферу, наблизитися до природи і отримати насолоду від перебування всередині альтанки.

Якщо ви бажаєте купити дерев'яні альтанки, то це можливо зробити перейшовши за посиланням https://woodom.com.ua/catalog/besedki/derevyannye-besedki/, такж варто відзначити, що крім практичної функціональності вони грають роль декоративних прикрас. З їх допомогою можна облагородити свою прибудинкову ділянку, доповнити ландшафтний дизайн споруди. Найчастіше альтанки дерев'яні монтують так, щоб, перебуваючи всередині конструкції, можна було насолоджуватися прекрасним, хорошим видом.

Дерев'яні альтанки купити в Україні можна в компанії Woodom. Тут вас чекає великий вибір якісних товарів за доступними цінами. Завдяки широкому асортименту, ви зможете підібрати для себе відповідний варіант, який повністю відповідатиме всім вашим вимогам, починаючи від дизайну, закінчуючи ціновою категорією.

Дерев'яні альтанки за вигідною ціною

Дерев'яні альтанки за низькою ціною - той момент, на який всі звертають свою увагу при покупці. Варто відзначити, що якщо альтанка виготовлена з дерева, то це зовсім не означає те, що в її будівництві повністю відсутні нюанси. Навпаки, існує велика кількість критеріїв, через які залежить ціна дерев'яні альтанки. Серед них можна виділити наступні:

 • Всі альтанки, які знаходяться в каталозі, набагато дешевші за ті, які проектується з нуля. Це обумовлюється тим, що при проектуванні передбачені деякі розтрати на ряд послуг.
 • Матеріал, що використовується при виготовленні альтанки, дуже впливає на вартість, так як кожна порода дерева має власну вартість.
 • Наявність / відсутність теплової ізоляції. Ціна на альтанки дерев'яні, оснащені теплоізоляцією у вигляді склопакетів, буде набагато вище, ніж на ті, в яких не передбачені додаткові утеплювачі.
 • Розміри конструкції. Це найголовніший критерій, від якого залежить підсумкова ціна. Чим більше будова, тим воно дорожча.

В цілому, всі вищезгадані характеристики можуть або знизити, або підвищити ціну. У будь-якому випадку треба бути готовим до всіх супутніх витрат, тому як навіть самий спрощений варіант може обійтися дорого.

Альтанки купити в Києві

Альтанки в Київ купити - один з популярних запитів власників приватних будинків, які бажають облаштувати свою ділянку. У компанії Woodom - це відмінний варіант, де вам готові надати широкий асортимент різної продукції.

Якщо ви хочете купити дерев'яні альтанки в Києві, то варто відвідати сайт компанії Woodom, перейшовши за прямим посиланням - https://woodom.com.ua/catalog/besedki/derevyannye-besedki/, саме в цій компанії, ви зробите правильний вибір. До основних переваг відноситься:

 • зведення конструкцій виконується працівниками компанії - це можливо завдяки наявності власного виробництва, де можна виготовити всі необхідні деталі;
 • закупівля матеріалу виключно у перевіреного, сумлінного постачальника;
 • якісна продукція, при виготовленні якої використовуються тільки високоякісні, спеціальні породи дерева;
 • всі архітектурні конструкції оброблені лакофарбовими матеріалами, що, в свою чергу, забезпечує довговічність використання і захист декоративних елементів.

Відвідайте сайт компанії woodom.com.ua, щоб придбати альтанки дерев'яні в Києві, ви зможете ознайомитися з широким вибором продукції, підібравши для себе відповідний варіант, який буде повністю відповідати всім вимогам, починаючи від стилю будівлі, закінчуючи ціновою категорією.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook