Як зробити огорожу з дошок, шиферу або сітки

vidy dosok dlya zabora osobennosti i harakteristika 2Більш благородна версія тину, виготовлена ​​з дощок. Такий паркан виглядає привабливіше, має велику міцність, але монтується складніше і обходиться дорожче за матеріалами. Незважаючи на те, що деревина недовговічна і вимагає постійного догляду, багато хто воліє таку огорожу парканів з профнастилу і інших матеріалів.

Що знадобиться

Обрізна дошка;

труби;

бруски;

рівень;

киянка;

фарба або просочення для дерева;

рубанок;

пила;

кілочки;

шнур;

лопата або бур;

рівень;

рулетка.

Як зробити паркан

1.Розпиляєте дошку на шматки по 3 м і прострогать за допомогою рубанка, щоб зробити їх більш гладкими і зменшити витрату фарби.

2. Обробіть поверхню і торці дощок фарбою, лаком або антисептичним просоченням.Поки деревина сохне, займіться опорами.

3. Забийте кілочки по краях забору і натягніть на них шнур.

4. Розмітьте точки установки стовпів через кожні 3 м.

5.Пробурити або викопайте ямки глибиною близько 1 м. Встановіть в них труби і вирівняйте по рівню. Раскліньте камінням і засипте піском, ретельно утрамбовуючи шарами по 20-25 см.

6. Вставте першу дошку між стовпами, завівши один край з лицьового боку, а другий - зі зворотним. Щоб зберегти деревину від гниття, можна підняти її над рівнем землі, підклавши камені або цеглу.Знайдіть центр першої дошки і поставте в цьому місці брусок, який буде служити проміжною опорою. Другу і наступні дошки «переплітає» через неї, пристукивая киянкою.Кожен третій-четвертий ряд перевіряйте на горизонтальність за допомогою рівня. Після 6-8 рядів переконайтеся, що проміжний стовп встановлений рівно, і при необхідності поправте його.Кріпити кожну дошку необов'язково: вони добре тримаються за рахунок сили тертя. Якщо побоюєтеся за збереження забору - зафіксуйте верхні ряди на опорах за допомогою болтів або шурупів.

Як зробити паркан із шиферу

Як і багато інших покрівельні матеріали, шифер годиться і для огорожі. Однак через непоказного виду такий паркан частіше ставлять не з боку вулиці, а в задній частині ділянки. Як правило, використовуються старі листи, які залишаються після ремонту даху або купуються за символічні гроші. Мінуси такої огорожі тільки в крихкості і не дуже естетичний зовнішній вигляд.
що знадобитьсяшифер;труби;дерев'яний брус;цвяхи;цемент;пісок;щебінь;бур або лопата;молоток;шнур;кілочки;рулетка;рівень.Як зробити парканВбийте по краях майбутнього паркану кілки і натягніть на них шнур, по якому пізніше будуть вирівнюватися стовпи.Виміряйте відстань і рівномірно розподіліть опори по всій довжині (вони повинні ставитися не рідше, ніж через кожні 2,5 метра). Забийте в потрібних місцях кілочки.По черзі витягніть мітки і зробіть за допомогою бура або лопати ями для стовпів. Глибина залежить від грунту, але зазвичай вона досягає глибини промерзання, щоб уникнути морозного пученія грунту. В середньому це 1 м. Діаметр ямок повинен бути трохи більше товщини опор.Поставте стовпи так, щоб вони стосувалися натягнутого шнура, і виставте їх за рівнем. Камінням або битою цеглою раскліньте опору і утрамбуйте підсипку відповідним бруском або ручкою лопати. Заповнюйте яму по частинах, на 20-25 см за один раз.Приготуйте бетон. Співвідношення має бути наступне: одна частина цементу, три частини піску і п'ять частин щебеню. Залийте їм кожен шар утрамбованої підсипання. Дайте суміші затвердіти, вождів не менше доби.Встановіть два пояси поздовжніх лаг з бруса таким чином, щоб вони знаходилися на висоті 30-40 см від верху і низу шиферу. Прикріпіть бруски до стовпів хомутами або за допомогою болтів.Зафіксуйте шифер на лагах, прибивши його цвяхами з капелюшком у верхню хвилю по кутах. Листи можна сперти на цеглу або, навпаки, трохи вкопати в землю. Кожен наступний лист накладайте на одну хвилю на попередній і прибивайте два шматки відразу.

Як зробити паркан з сітки

Елементи секційної огорожі та детальну інструкцію можно знайти на сайті виробника ЗСК: https://zsk.kiev.ua/category/14-sekci

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook