Вертикальні радіатори

Найчастіше для цього використовують радіатори вертикального розміщення. Вони компактні, не займають багато місця навіть в невеликій кімнаті і пропонують широкий вибір за матеріалами і конструкції. Вертикальні радіатори у Львові завжди затребувані.

vertykalni radiatory

Сталеві радіатори

Зі сталі виробляють два види вертикальних радіаторів-панельні і трубчасті. Перші відомі своєю доступною ціною і невеликою вагою. Вони швидко нагріваються, але так само швидко остигають. Залежно від габаритів і товщини виробу вони можуть мати більшу або меншу тепловіддачу. Саме цей показник виділяє сталеві панельні радіатори серед інших.

Сталеві трубчасті радіатори складаються з одного або декількох рядів труб. Така конструкція виглядає більш стильно і незвично, ніж класичні панельні моделі. Вони майже не мають гострих кутів і добре вписуються в інтер'єр.

Чавунні радіатори

На другому місці за популярністю знаходяться класичні чавунні радіатори. Вони можуть бути виконані як в сучасному мінімалістичному дизайні, так і в ретро-стилі. Останній варіант особливо вигідно виглядає в класичних інтер'єрах. Подібні вироби довго утримують тепло і добре його випромінюють, що забезпечує їм широку популярність. Головним недоліком чавуну для виробництва вертикальних радіаторів є його велика маса. Це значно ускладнює монтаж і демонтаж вироби, а також змушує приділити більше уваги міцності кріплень при установці.

Алюмінієві радіатори

В автономних замкнутих контурах нерідко застосовуються вертикальні радіатори з алюмінію. Вони підходять для приватних будинків і відрізняються вкрай малою вагою. Виробляються такі вироби зі сплавів алюмінію-в чистому вигляді метал занадто м'який і схильний до механічних пошкоджень.

Алюмінієві радіатори складаються з секцій, завдяки чому можна без зусиль підібрати необхідне для обігріву будь-якого приміщення кількості. Матеріал відрізняє висока тепловіддача, простота в установці, а також акуратний зовнішній вигляд і економічність. Але в міцності і надійності вони поступаються більшості аналогів.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook