Огляд планшетів Sigma і Pixus

Планшети - мультимедійні пристрої, головними особливостями яких є: портативність, багатофункціональність і потужність. Сьогодні ці гаджети полюбилися багатьом і відмінно використовуються в навчальній сфері, для роботи, і для розваг.

Головні переваги планшетів всіх моделей:

Компактність. Пристрої легко можна носити навіть у руці, планшет поміщається в будь-яку сумку завдяки невеликим розмірам, та й сама техніка мало важить, тому складнощів в переміщенні точно не буде.

Робота з багатьма редакторами файлів і іншими програмами. З такими додатками колись справлявся тільки величезний комп'ютер, зараз же деякі планшети функціонують краще ПК.

Висока продуктивність і якісна батарея. Завдяки цьому планшет може безперервно працювати кілька годин без зарядки, і за часом деякі планшети швидші, навіть, за ноутбуки.

Наявність камери. Планшет може замінити крутий фотоапарат, а також послужити відмінним способом спілкування по відеозв'язку.

Наявність відео- і аудіоплеєрів. Це означає, що на пристрої можна дивитися фільми різної якості, і слухати музику.

Планшети від Pixus

Ця українська компанія з'явилася порівняно недавно. Спочатку Pixus займався виробництвом MP3-плеєрів і різних аксесуарів. А вже сьогодні виготовляє широкий асортимент смартфонів і планшетів. Особливістю планшетів від цього виробника є яскравий стильний дизайн і доступні ціни. Пристрій послужить вам надійним помічником у різних програмах.

Особливості планшетів від Pixus:

  • Виробляються на підприємствах, які співпрацюють зі світовими брендами. Використання якісних матеріалів.

  • Зручність у використанні завдяки невеликій вазі і розмірам пристрою.

  • Доступні ціни.

sigma

Планшети від Sigma Mobile


Головні характеристики продукції Sigma - це простота, надійність і якість. Компанія випускає особливу захищену техніку, яка готова використовуватися в абсолютно різних умовах. Планшети зможуть перенести падіння в воду або на землю, так як пристрої захищені від вологи, пилу та механічних пошкоджень. А це гарантують високі вимоги захисту IP67. З такою технікою власнику не варто турбуватися про захист пристрою, можна спокійно відправитися в подорож, на полювання і риболовлю.

Купуємо найкращі планшети Pixus і Sigma в ЖЖУК. Сучасні гаджети підійдуть для будь-якого гаманця, а замовити їх можна запросто через інтернет.

Інтернет-магазин ЖЖУК - zhuk.ua

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook