Швейне обладнання для пошиття ексклюзивного одягу

shveinoeЗ кожним днем все більше людей віддають перевагу одягу індивідуального пошиття. І вже зовсім не проблема знайти ательє, де за допомогою якісного обладнання пошиють будь-який одяг. Звісно й вдома можна впоратись з пошиттям одягу. Наприклад, швейна техніка у Львові має дуже багате різноманіття необхідного обладнання.

Класифікація та особливості швацьких машин

Професійна швейна техніка дуже відрізняється між собою. Існує 3 основних типи швейного устаткування.

 1. Електромеханічні машинки. Максимальна потужність таких машинок – 85 Вт. Та їх теж розподіляють за двома ознаками:

  а) швацькі машинки з горизонтальним човником не підходять для роботи зі щільними тканинами, але більш витривалі, тихо працюють та не потребують змащування;

  б) швацькі машинки з вертикальним човником навпаки потребують періодичного змащування, доволі гучні та прекрасно справляються з різними типами тканин. Обидва типи машин є промисловими.

 2. Комп’ютеризовані машинки є більш привабливими, бо можуть робити набагато більше різних петель, та за її допомогою можна створювати контурну вишивку. Майже все комп’ютерне швейне обладнання устатковане горизонтальними човниками.
 3. Швейно-вишивальні машинки дають змогу вишивати різними стилями (хрестиком або гладдю) Потрібний малюнок сканується й розпізнається, зображення розкладається на кольори й стібки, завантажується на машинку крізь USB-порт і вишивається. Машинки цього класу мають ті ж самі властивості, що й комп’ютерні. Максимальна потужність таких пристроїв – 50 Вт.

Всі вони, різних фірм, а їх налічується близько 10, є в інтернет магазині "Euro-Sewing". Окрім цього в ньому зі швейного устаткування є оверлоки і коверлоки, які теж відрізняються між собою за призначенням:

 • оверлок – це апарат для обробки краю тканини спеціальним способом, надаючи таким чином вигляд охайності й завершеності виробу;
 • коверлок – це пристрій який за функціональністю поєднує у собі оверлок та розпошивальну машину.

Також інтернет магазин швейної техніки у Львові вражає кількістю допоміжних приладів спеціального призначення для роботи з фурнітурою. Їх близько 20 видів, а саме:

 • брусовочні машини;
 • в’язальні та вишивальні пристрої;
 • ґудзикові апарати;
 • закріпочні та петельні машинки;
 • колонкові, рукавні пристрої;
 • прямострочні одно- та двоголкові апарати;
 • скорняжні машинки;
 • швацька техніка Зіг-заг.

Всі ці пристрої значно прискорюють процес виготовлення виробів з будь-якої тканини.

Практичні поради покупцю швейної техніки

Кожна швея має добре розумітися серед професійного устаткування для шиття, для того щоб купити швейне обладнання Львів. Треба обирати багатофункціональний пристрій, таким чином можна зекономити час та місце. Звісно комп’ютеризовані апарати більш вигідні ніж електромеханічні, але тут треба враховувати з якою саме метою купується пристрій. Будь-яка швейна техніка, ціна якої занадто низька, потребує більш ретельного огляду, на предмет неякісного складання. Досвідні консультанти спеціалізованого магазину завжди допоможуть обрати якісний швейний прилад для будь-яких цілей.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook