Стабілізатори напруги: правила вибору і поради для покупців

stabilizatoryСтабілізатори напруги - прилади, активно використовуються в комерційних і житлових, господарських і виробничих приміщеннях. Актуальність такого пристрою пояснюється постійними і часто різкими і суттєвими стрибками в мережі. Це характерно не тільки зон, які знаходяться поза межами міста. Часто і в мегаполісах трапляються скачки, від яких страждають побутове, офісне обладнання. Щоб виключити ймовірність великих витрат на ремонт і покупку техніки, рекомендовано використовувати стабілізатори напруги. Це Вирівнювачі, які стають своєрідною прокладкою між мережею та обладнанням.

Особливості вибору стабілізаторів напруги

Перед покупкою слід визначити призначення пристрою, яке може бути використане в офісі, вдома, на невеликому виробництві, в господарському приміщенні, майстерні тощо. Має бути розрахувати потужність, яку визначають після складання всіх показників приладів, підключених до мережі. Однак варто враховувати важливий нюанс. Стабілізатор напруги повинен мати запас міцності, щоб не працювати на межі. Для цього отриманий після підсумовування показник необхідно збільшити на 20-30%.

При виборі слід звернути увагу на такі параметри:

  • Показник активного навантаження. Вимірюється в кіловатах, а при виборі стабілізатора всі показники потрібно підсумовувати.
  • Рівень реактивної навантаження від ємнісних і індуктивних пристроїв. Сюди відносяться і електродвигуни. Для підрахунку підсумовується реактивна і активна навантаження.
  • Діапазон напруг - чим більше показник, тим довше і надійніше прослужить прилад. Однак не варто купувати його з великим запасом - немає необхідності переплачувати.

Додатково обчислюють точність - максимальний показник відмінностей реального напруги від еталонних 220 Вольт. Звертають увагу на тип установки приладу. Представлені в каталозі спеціалізованого магазину підлогові і настінні варіанти. Деякі моделі доповнюються дисплеєм для зручності використання і аналізу роботи - рівні навантаження, вхідної та вихідної напруги, пр.

Увага на фазность стабілізатора

Додатково враховується фазность - кількість ваз в мережі. Однофазний на 220 Вольт підходить для дому та офісного приміщення, а трифазний - на 380 Вольт - необхідний вже на виробництві, в різних адміністративних будівлях. Трифазне пристрій можна замінити трьома однофазними, але підключеними до різних фаз.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook