Світлодіодні прожектори


projektorХоча в назві інтернет-магазину Електровоз зазначено, що він займається електротоварами, сфера його дії набагато більша. Тут одночасно можна знайти і світодіодні прожектори (LED) http://elektrovoz.lviv.ua/products/category/1447205, і фасадну сітку. Наявність в асортименті таких позицій пов'язана з тим, що окрім продажу товару, компанія надає послуги електромонтажних робіт у Львові та області. Відповідно, товари інтернет-магазину - це те, чим користуються фахівці на виїзді. Завдяки такій специфіці багато товарів коштують в магазині Електровоз набагато менше, ніж на інших ресурсах. Адже компанія закуповує їх у виробника за низькими цінами для використання при основній діяльності, а залишки йдуть для продажу. Але навіть якщо зазначеної позиції немає в наявності, її завжди зможуть доставити покупцю за спецзамовленням.

Інтернет-магазин Електровоз здійснює доставку товарів по всій Україні за допомогою різних транспортних компаній, в тому числі і Новою Поштою. У розділі «Оплата і доставка» докладно розписані особливості доставки: коли замовлення відправляється, чи існують знижки і так далі. Також на сайті вказано кілька телефонів, за якими можна задати ваші питання. Доступна послуга «Зворотній дзвінок» для тих, хто не хоче витрачати свої гроші при дзвінку, а також всі питання можна писати на електронну пошту або скористатися спеціальним полем «Напишіть нам» в розділі про оплату і доставку. Як і більшість магазинів, Електровоз працює з понеділка по суботу. Зроблені на сайті замовлення буде оброблено під час роботи фахівців інтернет-магазину.

Для того, щоб перебування відвідувачів на сайті було максимально ефективно, крім переліку товарів і послуг, існує розділ з цікавими статтями. Тут розміщені поради при виборі обладнання, а також інші корисні замітки на тему електромонтажу і електротоварів, так що розібратися з тим, який саме лічильник купити, можна самостійно, ознайомившись з відповідною статтею. А для більш наочної демонстрації тих чи інших рад і умінь відведено розділ з відео.

Популярное:

Последние новости

Фотогалерея

Мы в Facebook