Переваги покупки багатофункціонального пристрою

mfuПринтери і МФУ необхідні кожному, як учневі в школі, студенту в інституті, так і офісному працівнику або працівнику банку на роботі. За допомогою оргтехніки можна за короткий проміжок часу роздрукувати необхідні документи або зображення на папері або іншому покритті. Прийнято розділяти стаціонарні принтери і МФУ (багатофункціональні пристрої), які крім функції друку документів, ще вміють сканувати зображення робити копії документації. 

Переваги покупки багатофункціонального пристрою

Якщо ви вирішили купити МФУ, рекомендується ознайомитися з його основними перевагами. За допомогою багатофункціонального пристрою можна виконувати ряд наступних функцій:

• приймати і передавати факс;

• підключатися до бездротової мережі або локальної;

• друкувати в режимі двостороннього друку;

• швидко копіювати документи або сканувати їх. 

Більшість сучасних МФУ оснащений слотами для карт Micro SD. Це робиться для зручності користувача. Щоб роздрукувати знімки або фотографії з телефону, фотоапарата або відеокамери, досить вийняти карту пам'яті з гаджета і вставити її в потрібний слот МФУ. Через хвилину вже зможете тримати в руках готові барвисті фото. 

Перед покупкою МФУ, варто визначитися з тим, які функції на нього будуть покладені в першу чергу. Якщо ви плануєте друкувати велику кількість документів і робити їх копії, найкраще придивитися до більш потужним і дорогим моделям, з якісними складовими. В обов'язковому порядку на МФУ повинен бути порт USB, а також бажано наявність Wi-Fi адаптера. 

Окремим моментом виступає тип друку: струменевий або лазерний. На лазерних друкованих пристроях стандартний дозвіл матриці становить всього 600 точок, а на струменевому принтері - 1200 точок. При використанні струменевого друку вийдуть більш якісні зображення, але собівартість такого апарату дорожче, плюс до всього струменевий друк не відрізняється швидкою роботою.

Якщо ви вирішили придбати струменевий МФУ, найкраще зупинитися на товарах від компанії Epson, якщо ж вам ближче лазерний друк, можна вибрати продукцію фірми Canon або HP. 

Що стосується ремонту багатофункціонального пристрою, то він не завжди виконаємо. Справа в тому, що для деяких марок МФУ, дуже проблематично відшукати нові запчастини. Часом це зробити просто неможливо або доведеться переплачувати величезні гроші. Найкраще користуватися оргтехнікою вищезгаданих компаній. 

Таким чином, можна буде своєчасно заправляти, міняти або чистити картриджі для принтера в будь-якому сервісному центрі. Незалежно, чи буде встановлено в такому МФУ фотобарабан з тонером або картридж з чорнилом, його ремонт або заправка не викличуть у вас труднощів. 

Для струминного друку, можна використовувати систему безперебійної подачі чорнила. Її використовують при великих обсягах друкованих матеріалів, а також якщо використанні друкарської техніки. Для разового користування дана система є недоцільною.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook