Де купити тонер для лазерного принтера

laser printerЩоб не помилитися з покупкою картриджа на лазерний принтер, доведеться знати марку друкованого пристрою і модель самого картриджа. Багато що залежить від того, для яких завдань ви використовуєте оргтехніку. Якщо вам необхідний принтер для друку текстів, візиток і квитанцій, цілком зійде монохромний варіант. А ось для роздруківки фото в хорошій якості, не обійтися без кольорового принтера з лазерним друком.

Де купити тонер для лазерного принтера

Купити тонер картридж для принтера з лазерним друком можна в нашому онлайн магазині. У нас представлений широкий асортимент друкованої техніки, а також комплектуючих до неї. Лазерний картридж можна заправити тільки тонером частка лазерних пристроїв для друку. Принцип роботи лазерного картриджа грунтується на друку за допомогою променя лазера, який переносить зображення на аркуш паперу.

Сьогодні, лазерний принтер можна встановити не тільки в офісі, але і вдома. Головною проблемою при використанні даної оргтехніки, є висихання в них порошку (тонера), але це відбувається вкрай рідко. Навіть якщо лазерний принтер перестав друкувати, можна спробувати трохи струснути картридж в ньому, якщо ця дія не дало позитивного результату, доведеться купувати новий картридж.

Найкраще віддавати перевагу покупці оригінальних комплектуючих для лазерного принтера, так як сторонні виробники не завжди дбають про якість продукції, що випускається. Сумісні картриджі можуть не підійти для вашої моделі друкованого пристрою або ж це істотно позначиться на якості та швидкості друку. Для друку фотографій краще не використовувати лазерний принтер, він підходить для роздруківки текстової інформації, таблиць, графіків і картинок.

Вартість лазерного картриджа, а також тонера для нього, безпосередньо залежить від фірми виробника оргтехніки. Бюджетні картриджі, навіть оригінального виробництва, не завжди підходять для інтенсивної роботи з принтером. Якщо занадто часто проводити заправку або відновлення лазерного картриджа сумнівного виробництва, він може не витримати, і зламатися.

В якості універсального картриджа, можна використовувати продукцію компанії Patron Extra. Також популярністю користуються тонери від компанії HP. У нових моделях картриджів, компанія Hewlett-Packard використовує полімерний порошок, тому ціна на дані картриджі трохи вище, ніж у звичайних. Головним достоїнством такого тонера, є те, що він не шкодить конструкції картриджа, тим самим продовжуючи йому експлуатаційний термін.

Полімерний тонер може мати будь-яку форму і розмір, і можуть бути встановлені самостійно. В основному, полімерний тонер виготовляється з гладких частинок, щоб уберегти картридж лазерного принтера від передчасного зносу. Також, при використанні полімерного тонера значно збільшується швидкість друку і зменшується електроспоживання. Всі документи, надруковані даними тонером, матимуть чудовий вигляд.

 

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook