АвтоТак - cервіс покупки в групах

autotakДля середнього українця, покупка автомобіля — серйозна справа, яка потребує неабияких фінансових заощаджень. Авто можна купити багатьма способами, проте не всі види покупок справдовують себе.

Наприклад, беручи автомобіль в кредит, треба заплатити багато зайвих процентів, взяти з салону машину не може практично ніхто, так як немає достатньо коштів одразу. Але існує альтернативний варіант — це програма покупок АвтоТак.

Проте про цю програму різні люди говорять по різному: одні стверджують, покупка автомобіля в групах це не що інше, як новий вид шахрайства, інші переконані, що тільки завдяки цій програмі їм вдалося стати власниками транспортних засобів. Так хто ж все-таки правий?

АвтоТак вся правда про сервіс:

Сервіс покупки в групах для світового ринку не є новим. В Україні вже близько 46 000 людей отримали свій автомобіль згідно з програмою. Сама суть програми полягає в тому, що люди, які хочуть купити авто певної марки об'єднуються в групи і вносять рівними частинами місячні платежі (в залежності від марки суми можуть відрізнятись). Адміністратор групи виступає як продавець, коли назбирується достатня кількість коштів, купується автомобіль і передається учасникові групи згідно черги. Коли людина отримує авто, матеріальне зобов'язання за людиною залишається до повного погашення суми за автомобіль. Таким чином не можна стверджувати що АвтоТак — це лохотрон.

Окрім вище сказаного, можна ще добавити декілька слів про законність програми. АвтоТак цілком легально і прозоро працює в країні вже більше десяти років. При складанні договору участі в групі немає ніяких складних чи незрозумілих нюансів. Програма повністю несе відповідальність за кошти клієнтів, і коли хтось отримує автомобіль, це відбувається за участю нотаріуса, що виключає можливість підтасовки черги. Крім того компанія проводить свою діяльність на основі ліцензії державного зразка, а купівля в даних групах цілком врегульована чинним законодавством України.

Все одно вибір залишається за кожним з нас — довіряти чи ні свої матеріальні цінності АвтоТак, але купляючи авто потрібно усвідомлювати, що на даний момент в нашій державі це найкращий варіант.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook