Переваги каталогу автозапчастин для покупця

Як знайти оригінальні або старі запчастини в єдиному списку деталей? Класичний рядок пошуку не дає бажаного результату.

zapchasti

У кращому випадку Ви отримаєте 3-4 варіанти товару по вашому запиту, в гіршому - десятки цифрових кодів, без зрозумілої розшифровки і адекватного опису запчастини.

Усунути нерозуміння між користувачем і інтерфейсом торгового майданчика інтернет-магазину цілком реально. Вам знадобиться розширений фільтр пошуку і зручний, простий в зверненні каталог автозапчастин.

Можливості сучасного каталогу запчастин задовольняють запити клієнта на 100%

Обробивши запит, система видає список деталей за особливою, універсальною формулою. Точність результату безпосередньо залежить від параметрів цієї системи.

Наприклад, оригінальна маркування запчастини + можлива альтернатива + варіант з швидкою або тривалої доставкою + продукція, розрахована на конкретний номер автомобіля (VIN маркування).

Зверніть увагу! Користувач вибірково використовує додаткові опції, для звуження області запиту, це може бути:

  • пошук по бренду авто, конкретному назвою деталі, оригінальною назвою, пов'язаного з міжнародною кодуванням EPC;

  • робота з окремою торговою майданчиком (актуально для маркетплейсу https://avtopro.ua). Власник ресурсу зазначає завантажену базу даних окремим прапорцем, з назвою складу або компанії;

  • синхронізація кодування запчастин для конкретної моделі автомобіля (використовують офіційні бази даних виробників).

Ще одна важлива опція інформаційного каталогу - відображення стандартного списку кодів, а також крос-номерів. Таким чином, у клієнта з'являється більше можливостей щодо вибору конкретної запчастини або цілого механізму.

Маркетплейс АвтоПро: додаткові і приховані можливості каталогу запчастин

Каталог автозапчастин маркетплейса АвтоПро постійно синхронізується з обліковою базою даних власника торгового майданчика. Таким чином, користувач ресурсу знайде більш доступну або вигідну альтернативу оригінальної запчастини.

Програма проводить порівняльний аналіз за кількома параметрами - рік випуску, сумісність з декількома моделями або цілою серією авто. На підставі отриманих даних формується ціна окремої деталі або цілого комплекту.

У випадку з застарілими або рідкісними деталями надається додаткова інформація про сумісність компонента з конкретною моделлю автомобіля. Для глибокого аналізу використовують 17-значний код транспортного засобу і маркування кузова.

Для більш точного пошуку знайдене пропозиція доповнюється докладною схемою або кресленням з докладним описом декількох варіантів деталей. Вам не потрібно переводити незрозумілі словосполучення або професійну термінологію. Всі незрозумілі слова, терміни і скорочення роз'яснюються окремо, за допомогою виносок і описів. Ця опція доступна гостям і постійним клієнтам маркетплейса АвтоПро.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook