Іменні номери

derzhnomerПропоновані українською компанією ПП «Держномери» блатні номери дозволяють автовласникам скористатися вражаючою можливістю - придбати в своє розпорядження нестандартні іменні знаки для автомобіля і виділитися тим самим з маси інших автолюбителів.

Кожна з іменних номерних пластин виготовляється за унікальним індивідуальним замовленням. На ній може бути відображена будь придумана власником машини або дизайнером буквено-цифрова комбінація, при цьому для створення ексклюзивного номера допускається використовувати літерні символи трьох видів алфавіту: російського, латинського, а також українського.

Правила для іменних номерних пластин

Якщо вас зацікавили красиві номери на машину, слід мати на увазі деякі властиві їм особливості, як то:

  • Номерні пластини державного зразка, що відносяться до категорії іменних знаків, є додатковими. За власником ці автономери закріплюються назавжди, але можливість перезакріплення таких за іншою особою існує.
  • Дійсними красиві номери на авто вважаються лише на території України, а от при виїзді за межі країни допускається використовувати тільки основні номерні пластини.
  • Числовий код області, в якій зареєстровано автотранспортний засіб, на іменних пластинах вказується в обов'язковому порядку.

Виготовляються іменні номерні пластини протягом 30 днів. По закінченні цього терміну вони вручаються замовнику разом зі свідоцтвом про їх закріпленні листом Держдепартаменту ДАІ.

Вигідні послуги ПП «Держномери»

Своєрідні номери машин блатні являють собою зручний і маловитратний спосіб виділити свій автомобіль серед нудних побратимів по колесах. Стати власником ексклюзивних автономерів, кожен мріючий про це житель України, може дуже простим шляхом - необхідно лише зробити замовлення підприємству «Держномери», офіси якого знаходяться в Києві та Житомирі (можливий самовивіз), а доставляються по територіях всіх регіонів України.

Якщо для вас на даному етапі життя актуальні іменні номери, ми виготовимо їх для вас в милує короткочасністю термін, з найвищою якістю, з використанням інноваційних технологій. Замовлені вами автономери іменної категорії будуть відповідати новітнім вимогам ГОСТ і володіти всіма необхідними засобами захисту від підробок.

Замовлейте красиві іменні автономери прямо зараз на сайті http://gos-nomera.com.ua/ua/imennye-nomera-blatnie-kracivie-avtonomera.html

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook