Популярне програмне забезпечення для юридичних і фізичних осіб підприємців

Ефективність організацій і приватних осіб підприємців безпосередньо залежить від автоматизації виробничих і торгових процесів.

1C Predpriyatiye

З появою нових технологій ручна і монотонна праця може бути замінений програмним забезпеченням, що працює з великою кількістю інформації структуруючи її належним чином. Один комп'ютер з правильним ПЗ може замінити цілий штаб співробітників, що займаються нудною паперовою роботою.

Автоматизація - це питання виживання і конкурентоспроможності будь-якого бізнесу. Зі збільшенням асортименту продукції, кількістю замовників і постачальників, кількістю послуг, необхідність у чіткій налагодженій роботі систем автоматизації тільки збільшується.

Не завжди організаціям вдається ефективно застосовувати системи автоматизації, що серйозно позначиться на доходах, як би сильно ви не були мотивовані на успіх своєї справи. Щоб уникнути такої ситуації необхідно дотримуватися наступних вимог:

 • використовувати останні версії перевіреного ПЗ яке себе добре зарекомендувало. Регулярне оновлення програми дасть можливість виправити можливі недоліки та постійно розширювати спектр вирішуваних завдань;

 • будь-яка організація змінюється з часом і слід розуміти напрям розвитку структури автоматизації. Необхідно чітко розуміти можливості ПЗ. Можливо, знадобляться суміжні програми, з якими ПЗ повинно вміти взаємодіяти;

 • чітко розумійте можливості своїх співробітників. Багато знань, особливо в IT-сфері, не вийде взяти наскоком. Необхідні кадри доведеться готувати заздалегідь або витратити час на їх пошук.

Провідну роль серед програмного забезпечення по автоматизації широкого спектра людської діяльності займає 1С Підприємство. Постійний розвиток продукту розширює коло вирішуваних завдань і областей застосування. Можливості даного ПЗ можна розділити на кілька складових:

 • автоматизація діяльності організацій будь-якої сфери діяльності. Це може бути промисловість, торгівля, державні установи;

 • облік товарів і матеріалів на виробництві;

 • використання ПЗ для отримання баз даних;

 • розрахунок зарплат;

 • аналіз статистичної інформації, планування і складання прогнозів.

 Купити 1С ви можете в компанії НЕТСОФТ. Ця організація входить до Спілки автоматизаторів бізнесу (САБ), які об'єднують професіоналів у сфері автоматизації. Вона працює в цій сфері з 2000 року і має серйозний досвід перевірений роками практики. З 2008 року НЕТСОФТ є офіційним партнером 1С.

Компанія пропонує ряд послуг, пов'язаних з поліпшенням якості бізнесу:

 • Продаж ПО для автоматизації організацій.
 • Впровадження програм. Фахівці зможуть повністю встановити все необхідне обладнання і проконсультувати в питанні роботи 1С.
 • Обслуговування, оновлення 1С. При необхідності співробітники зможуть перевстановити ПЗ і дати ряд рекомендацій для кращого використання 1С.
 • Налагодження програм для збуту і бухгалтерського обліку підприємств малого і середнього бізнесу.
Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook