Чи варто йти на IT-курси? Спробуємо пошукати золото в бочці з дьогтем

Напевне, Ви неодноразово звертали увагу на те, скільки зараз розплодилося різноманітних курсів?

kursy

Складається враження, що нині вчать навіть самих завзятих ледарів, надаючи кучу дипломів та сертифікатів. Залишимо у стороні державні та приватні університети з кучею нових факультетів та безліччю «новомодних» спеціальностей. Майже половина з них — це «старе плаття на новий лад», тобто старі, добре відомі професії з трохи оновленою програмою навчання. І поговоримо саме про навчальні курси з IT, що б’ють всі рекорди за своєю популярністю.

Зразу ж хочеться замовити добре слівце про справжніх майстрів своєї справи, що дійсно передають корисний досвід та навчають принаймні основам, а ще ретельно підбирають практику для слухачів. Але як знайти таких професіоналів, та яким чином відрізнити їх від загарбників Вашого часу та грошей?

Адже і перше, і друге є далеко не зайвими, особливо в нинішньому році, коли через карантин доводиться дещо обмежувати себе в своїх бажаннях та витратах. Шукати та знайти золото в бочці з дьогтем цілком реально, якщо знати, яким чином вести пошуки.  Прочитавши цю статтю до кінця, Ви зрозумієте, наскільки варті уваги курси DAN.IT та інші.

Розбираємося детальніше

Короткочасні навчальні IT курси — це гарний, майже безпрограшний спосіб заробітку. Зрозуміло, для їх засновників та «викладачів». А ось стосовно користі для слухачів/учнів, тут все набагато складніше. Якщо Ви палаєте бажанням дізнатися більше про сферу сучасних IT технологій, та скоріш записуєтеся на перші-ліпші курси, Вас може чекати жорстоке розчарування. Але не протягом навчання, а тоді, коли Ви, окрилені, горді та повні кращих сподівань, підете влаштовуватися на роботу за новим фахом. Ви наражаєте себе на ризик постійних відмов (через відсутність досвіду, недостатню кваліфікацію тощо), або можете потрапити на рядову низькооплачувану посаду в «середнячковій» компанії. Чи справді це Вам потрібно?

Якщо ні — не пожалкуйте часу та зусиль, шукаючи гідні курси. Там, де викладають професіонали, а рівень навчання достатньо високий, одразу помітні:

  • Прозорість та серйозне ставлення до студентів.

  • Чесна статистика.

«Всім сестрам – по сережках»: як знайти професію своєї мрії

Сфера IT цікава та різноманітна. Але перш ніж самотужки вирішувати, ким Ви станете у майбутньому — розробником, веб-дизайнером або smm-менеджером — потрібно виявити у себе хист до обраної професії. Пояснимо це на простому прикладі. До якого лікаря Ви звернетеся: до людини, що купила «диплома за сало» заради великої зарплатні, або до людини з покликанням, що постійно підвищує свою кваліфікацію, дізнається за новини зі світу медицини, опановує нові методики? Напевне, душа проситься до другого лікаря!

Аналогічна ситуація і з IT фахівцями, але тут є унікальна можливість заздалегідь виявити свої таланти та здібності. Можна, зціпивши зуби, вивчити основи програмування, або скласти спеціальні тести та перетворитися на класного дизайнера. Чи, не поспішаючи, ознайомитися з переліком вакансій та обрати кращу саме для Вас, користуючись підказками фахівців.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook