Весь світ на долоні


Епоха Інтернету змінила життя людства – ми отримали такі можливості, про які ніхто не міг мріяти ще якихось півстоліття назад. Пересічна людина отримала моментальний доступ до будь-якої оприлюдненої інформації на планеті.

internet

Ми отримали можливість спілкуватися в реальному часі з нашими рідними та друзями, в якій точці земної кулі вони би не знаходилися. Ми маємо доступ до онлайн-бібліотек, в яких можемо знайти практично будь-яку книгу, що нас цікавить. Новинки та класика світового кінематографу, музичні твори будь-якого жанру та спрямування – все це стало абсолютно доступним кожній людині, котра має доступ до Інтернету. Нам тепер не потрібно довго чекати листів від наших друзів, ми маємо можливість дивитися фотографії та відео з будь-якої події буквально в реальному часі. Епоха Інтернету забрала відстані між нами.

Зараз важко знайти квартиру чи дім, куди не проведений Інтернет. Сучасна людина прагне бути на зв’язку з усім світом, прагне спілкування, прагне самовираження - домашній Інтернет в цьому незамінний. Ви хочете поговорити за сестрою, яка живе в Польщі? Ви розшукуєте віолончельні сюїти у виконанні Пабло Казальса чи новий альбом Бумбоксу? Для цього достатньо увімкнути комп’ютер і зайти в мережу – це так просто.

Мережа Ланет – ваш надійний партнер.

Ми розуміємо, що домашній Інтернет сьогодні – важливий інструмент, що дозволяє кожному з нас жити в одному ритмі з цілим світом. Ми використовуємо його для роботи, для відпочинку, для спілкування. Практично кожна сфера сучасного життя пов’язана з використанням Інтернету. Тому ми піклуємося про те, щоб наші клієнти отримували високоякісні послуги в цій сфері і почували себе у Всесвітній мережі комфортно. Замовляючи у нас підключення до Інтернету, ви отримуєте:

 • Цілодобовий безлімітний Інтернет;

 • Високоякісне з’єднання;

 • Турбошвидкість до 1 Гбіт/с;

 • зручну систему оплати та вигідні тарифні плани;

 • послуги кваліфікованих спеціалістів у підключенні та налаштуванні обладнання;

 • цілодобову технічну підтримку.

Підключення до Інтернету відбувається абсолютно безкоштовно. Для того, щоб замовити послугу, вам потрібно просто зателефонувати до нас в офіс за номером 500-03-03 або заповнити онлайн-замовлення. Якщо у вас виникнуть запитання, наші спеціалісти радо нададуть вам всі необхідні консультації.

Оберіть зручний тариф

Наша компанія пропонує два базових тарифних плани для наших клієнтів - http://www.lanet.ua/uk/internet/domashnij_internet/ . Ми постаралися коректно збалансувати можливості пакету з ціною послуги. Просто виберіть, що вам більше до вподоби.

Замовляючи тарифний план Атом+, ви отримуєте:

 • Швидкість 300 Мбіт/с;

 • Турбо-світ – 300 Гб;

 • Турбо-Україна – 1000 Мбіт/с.

Абонентська плата складає 269 грн/міс.

Замовляючи тарифний план Нейтрон+, ви отримуєте:

 • Швидкість 200 Мбіт/с;

 • Турбо-світ – 200 Гб;

 • Турбо-Україна – 1000 Мбіт/с.

Абонентська плата складає 179 грн/міс.

Якщо ви не підключили собі домашній Інтернет – саме час це зробити. Адже йти в ногу з цілим світом – цього сьогодні потребує кожен з нас.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook