Как отличить оригинальные духи от подделки?

duhi1.jpgПодделки духов – к сожаленью, не редкость в наше время. В продаже можно найти некачественные копии практически любых известных брендов.

Теорія брехні та практика маніпуляцій: як РФ закидає фейки в український інфопростір

feykКоли минулого тижня під час рейтингового політичного ток-шоу народний депутат України Андрій Ніколаєнко цілком серйозно посилався на поширений у соцмережах російський фейк (причому неодноразово спростований) про дівчину 25 років, яка нібито обійняла генеральську посаду в апараті СБУ (насправді сайти-смітники поширюють фото тезки співробітниці СБУ), я вкотре замислився над проблемою, про яку багато говорять, але дуже мало роблять для її вирішення.

Уряд продовжив карантин ще на 2 місяці і посилив обмеження

karanКабінет міністрів продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 жовтня 2020 року.

До України прибула партія протитанкових ракетних комплексів Javelin від США

javelinДопомога США у сфері безпеки та співпраця з Україною під час #COVID19 тривають!

Уряд продовжив карантин, але скасував деякі обмеження

karantiinКабінет міністрів вирішив скасувати з 11 травня низку обмежень, введених в Україні через епідемію коронавірусу.

Кабмін продовжив карантин до 24 квітня і ввів надзвичайну ситуацію

nsКабінет міністрів продовжив карантин до 24 квітня та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни.

В январе-феврале Украина продавала медтовары для борьбы с Covid-19 на $15 млн

prodalaВ течение января-февраля 2020 года с территории Украины экспортировали медицинских товаров (перчатки, маски, очки, халаты, антисептики, щитки), которые могут использоваться для противодействия коронавирусу на 15,2 миллиона долларов.

Рада ухвалила закон для запобігання COVID-19: штрафи і позбавлення волі

rada virusВерховна Рада ухвалила проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Наши беспилотники нанесли информационный «удар» по оккупантам на Добассе

besp1Украинские активисты и волонтеры, которые уже четыре года подряд занимаются информационным обеспечением жителей украинского Донбасса, временно оказавшихся на территории оккупированной российско-колаборантскими силами, провели недавно свою очередную мирную акцию над городом Славяносербск, что на Луганщине.

В Україні відзначають День кримського спротиву російській окупації

krymДень кримського спротиву російській окупації — пам’ятна дата на річницю проведення мітингу кримських татар та українців у Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України.

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook