До України прибула партія протитанкових ракетних комплексів Javelin від США

javelinДопомога США у сфері безпеки та співпраця з Україною під час #COVID19 тривають!

Уряд продовжив карантин, але скасував деякі обмеження

karantiinКабінет міністрів вирішив скасувати з 11 травня низку обмежень, введених в Україні через епідемію коронавірусу.

Кабмін продовжив карантин до 24 квітня і ввів надзвичайну ситуацію

nsКабінет міністрів продовжив карантин до 24 квітня та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни.

В январе-феврале Украина продавала медтовары для борьбы с Covid-19 на $15 млн

prodalaВ течение января-февраля 2020 года с территории Украины экспортировали медицинских товаров (перчатки, маски, очки, халаты, антисептики, щитки), которые могут использоваться для противодействия коронавирусу на 15,2 миллиона долларов.

Рада ухвалила закон для запобігання COVID-19: штрафи і позбавлення волі

rada virusВерховна Рада ухвалила проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Наши беспилотники нанесли информационный «удар» по оккупантам на Добассе

besp1Украинские активисты и волонтеры, которые уже четыре года подряд занимаются информационным обеспечением жителей украинского Донбасса, временно оказавшихся на территории оккупированной российско-колаборантскими силами, провели недавно свою очередную мирную акцию над городом Славяносербск, что на Луганщине.

В Україні відзначають День кримського спротиву російській окупації

krymДень кримського спротиву російській окупації — пам’ятна дата на річницю проведення мітингу кримських татар та українців у Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України.

Верховная Рада ввела штрафы за перевозку детей без автокресел

kreslaВерховная Рада ввела штрафы 510-850 грн за перевозку детей в автомобилях без специальных кресел, приняв законопроект № 1150. Документ поддержали за основу 323 нардепа и в целом 332 нардепа.

Жителям Крыма грозит эвакуация: подробности

krymДоктор юридических наук объяснил, чем это выгодно Украине.

Чи потрібна військова прокуратура у воюючій країні

prokЦього питання, навіть не виникало до останнього часу, бо сама ситуація фактичного військового часу передумовлювала відповідь, але подальший розвиток демократії в містах віддалених від лінії зіткнення (насамперед в середині Адміністрації Президента) змушує повернутись до нього знову.

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook