Операція «Кареніна»: кому вигідна блокада залізниці або «хто розкачує ситуацію на Сумщині»

blokadaОстаннім часом пересічні громадяне багато чули та бачили по телевізору про економічну блокаду Донбасу, ОРДЛО та країни-агресора.

Начебто непогана, на перший погляд, ідея "БЛОКАДА СЕПАРАТИСТІВ ТА ЇХ СПОНСОРА – КРАЇНУ АГРЕССОРА".
Але є інша сторона медалі.

По – перше, за даними фахівців, дії блокувальників вже, на жаль, призвели до проголошення націоналізації українських підприємств, внаслідок чого прогнозується недоотримання в бюджет щонайменше 1 млрд 200 млн доларів щорічно, а для простих українців – це підвищення цін і тарифів, неотримання пенсій та інших видів соціальних виплат, знов підвищення курсу долара і т. ін.

По – друге, ініціатори акції з блокади діють за межами законодавчого поля, а це вже безперспективно і небезпечно в плані розгойдування і без того напруженої громадсько-політичної ситуації в країні.

Слід враховавути, що прості українці також хочуть звільнення усіх військовополонених, однак торгівельна блокада і їх звільнення – це зовсім несумісні речі, а саме на вирішенні цього питання часто спекулюють блокувальними.

До того ж, окремі райони Донецької та Луганської областей і де-юре і де-факто є під юрисдикцією України, це наші території і там мешкають наші громадяни, про це ні блокувальними ні хто інший ніколи не повинен забувати;

Потрібно давно зрозуміти, що в ситуації, яка склалась в Україні, тільки спільні, виважені та узгоджені дії народних обранців, громадянського суспільства можуть призвести до консолідації суспільства, спільної протидії гібридній агресії, а не до розколу і фактичного підігрівання на руку країни-агресора, що роблять ініціатори блокування.

В ситуації з БЛОКАДОЮ головне зрозуміти кому вигідна ця БЛОКАДА і хто за нею стоїть, а вірніше, хто, прикриваючись черговою "благою ідеєю", отримує політичні дивіденди або створює новий політичний проект.

Так от, аналітики і політологи вказують на те, що організовують та виступають "недоторканим щитом" блокади деякі народні обранці (як же без них), які працюють на "черговий політичний проект", в основу якого може лягти протиставлення Мінським домовленостям ідея силового повернення Донбасу.

На Сумщині (у м. Конотопі), при організації та супроводженні блокади залізничного сполучення з РФ "яскраво підсвітились та пропіарились" нардепи Семен Семенченко та Єгор Соболєв, які "координували" діяльність бійців батальйону «Донбас», ветеранів АТО та нібито інших "патріотичних сил".

Відтак, становиться очевидно, ідея самої блокади не стільки економічна, скільки політична.

Отже, потрібно бути пильними та відрізняти патріотичні акції, або інші благі наміри, від "підігрівання політиканам", а інколи, тим самим, країні-агресору, що вміло може використовувати цих самих політиканів на власну користь, а відтак всупереч інтересам України.

Будьте пильними!

Кстати – информация к размышлению (гуляет в Интернете) об идеологох блокады (каждый вправе верить ей или нет, но проанализировать не помешало бы (отже мовою оригіналу):

1. С.Семенченко был засвечен на собраниях "Л/ДНР". Есть масса видео. Местные поговаривают, что он хотел взять верх, но когда братва его послала, он пошел другим путем. Но! Отличался всегда тем, что шпарил только лубянским текстом без привязки к местной риторике.
2. В.Парасюк - единственный вышел из окружения в Иловайске. На голове повязка непонятная и дебильная история о том, что его задержали россияне, но он представился журналистом и его отпустили + не узнали его. Никого не отпускали из СМИ, но только Зиновьевич загипнотизировал сотрудников МГБ и ФСБ.
3. Е.Соболев – все его отлично помнят до Майдана и во время Майдана. Но когда люди "попадают под купол" начинаются интересные метаморфозы и желание не отпускать от себя все телеканалы страны, быть экспертом всего на свете и главным инкубатором "зрады". Мне кажется, он просто завидует Лещенко и Савченко и думает, что в этой жизни джекпот был перед глазами, но взять он его не успел. Пришлось прибиться к эпатажным.
Се ля ви...

Популярное:

  1. Погода
  2. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook