Олег Корбан: В Аграрній партії нещодавно з’явились «тітушки», наклепи і погрози

Чергове засідання Стратегічної Ради Аграрної партії України було заплановане на понеділок, 27 серпня 2018 року. Але непередбачені обставини не дозволили відбутися цьому заходу.

partija 

Невідомі люди, які назвалися «членами партії центрального апарату», зайшли до кабінету голови Аграрної партії України, де були присутні Голова партії Віталій Скоцик, заступники голови – Олег Корбан та Сергій Гайдай, радник голови Василь Данилів, член Політичної Ради партії Михайло Поживанов та запрошені. Вони зачитали звернення до керівника партії і вимагали у членів Стратегічної ради АПУ залишити залу засідань. В разі невиконання цієї вимоги невідомі особи погрожували «винести їх, задіяти кримінальні засоби чи визвати «тітушок». (посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=2zYpzRL1WwA)

Згідно зі слів Олега Корбана, члени Стратегічної Ради планували на засіданні Стратегічної Ради запропонувати підписати голові Аграрної партії України Віталію Скоцику рішення, яке було прийняте більшістю голосів Політичної ради АПУ 15 серпня 2018 (голова партії та учасники були зареєстровані співробітниками Центрального апарату АПУ на зазначеній раді). Це рішення стосується утримання від співпраці з іншими політичними силами, оскільки це непохитна позиція більшості членів партії. Через появу невідомих людей, частина яких скривали свої обличчя за темними сонцезахисними окулярами, а інші оперували непідтвердженими фактами, голова Аграрної партії України Віталій Скоцик не підписав рішення, яке прийняла партійна більшість. Натомість він прийняв до уваги звернення так званої ініціативної групи.

«Вчорашній «зрив» засідання Стратегічної Ради Партії підтвердив той факт, що розпочалась ціленаправлена, технологічна, «брудна» кампанія для розколу Аграрної партії України. Хтось зумисно хоче внести розбрат у нашій команді і тим самим знищити Партію!», - написав на своїй сторінці у Фейсбук заступник голови Аграрної партії Олег Корбан, коментуючи подію. (Джерело: https://www.facebook.com/oleg.korban)

 Screenshot 1 300

Олег Корбан вважає, чим ближче до виборів, тим активніше політичні конкуренти будуть намагатися розколоти партію, з метою отримати голоси прихильників Аграрної партії України. Зважаючи на те, що партія зайняла третє місце (за підсумками останніх виборів до місцевого самоврядування) Аграрна партія України спроможна самостійно виступити на виборах 2019 року.

Популярное:

  1. Погода
  2. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook