Артисти Києва, волонтери та меценати Іванківського району підтримали бійців "Десни"

ukr-voennieДуже непрості часи настали на Україні. Ще рік тому ніхто навіть уявити собі не міг, що на теренах країни може роспочатися озброєний конфлікт (хоча більш точнішим було б назвати те, що зараз відбувається на Сході України - війною). В цей час жоден свідомий громадянин країни не може стояти осторонь і просто спостерігати. Кожен повинен допомогти нашій армії та добровольчим батальонам - хто предметами першої потреби, хто продуктами харчування, хто грошима на придбання всього необхідного. Не стоять осторонь і мешканці Іванківського району.

Наталія Людвиченко та Катерина Ілюшенко з села Розважева розпочали свою волонтерську діяльність після зустрічі з односельчанином добровольцем ЗСУ - їх колишнім однокласником. Його розповідь про реальний стан речей в українській армії, яка виявилася неготовою не тільки сама воювати, але й прийняти до своїх лав велику кількість добровольців - не вистачає озброєння, звичної амуніції, харчів - їх приголомшила. З цього часу Людвиченко та Ілюшенко одні з найактивніших волонтерок Київщіни. Сотні кілограмів гуманітарної допомоги (їжа, одяг, медікаменти, предмети першої потреби і т.д.) кожну неділю збирають вони в Іванківському районі. Допомогають всі - бізнесмени, дрібні підприємці, прості громадяни.

У неделю 14 вересня Людвиченко та Ілюшенко передали армійцям Київщини чергову порцію гуманіторної допомоги - цього разу вони побували в 169-му навчальному центрі "Десна". Разом з Наталією та Катериною зі своїми "подарунками" до армійців, які готуються найближчім часом відправитися в район АТО, приїхав народний депутат України Ярослав Москаленко (депутатська група "Суверенна європейська Україна") - він привіз необхідні бійцям в умовах бойових дій каремати і електро-генератор. Ярослав уже не вперше допомагає Зброєним Силам України - не так давно від Москаленко бійці різних військових підрозділів, які зараз базуються в Київській області, отримали 87 найсучасніших бронежилетІв 4-го (найвищого) рівня захисту. І він не збирається на цьому зупинятися - депутат обіцяє найближчім часом передати армійцям "Десни" ще й партію високоякісних солдатських касок.

Разом в волонтерами та меценатами до "Десни" приїхали і артисти зі столиці - самодіяльний ансамбль «Маки». Дівчата ансамблю, готуючись до цього концерту, власноруч виготовили червоні маки, які вручали всім бійцям, які прийшли на їхній концерт. Після концерту, на якому лунали народні та патріотичні пісні, була імпровізована дискотека, на якій солдати змогли потанцювати з дівчатами...

Концерт та допомога були дуже вчасними - дуже скоро хлопцям вирушати в район АТО і їм просто необхідно було ще раз усвідомити, що вони їдуть воювати не абстрактну країну, а за конкретних людей, які з надією дивляться на своїх захисників і допомогають їм чим можуть.

Популярное:

  1. Погода
  2. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook